Ünlü Analist 2021 Sonu Bitcoin Fiyat Tahminini Yineledi


  • Yazar: Burak Köse
  • Tarih: 16 Eylül 2021
  • Kategori: BİTCOİN

Kripto Para piyasalarını takip eden kişilerin yakından tanıyacağı ünlü Bloomberg analistlerinden olan Mike McGlone, Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, yıl sonu Bitcoin fiyat tahminini yineledi. McGlone’un tahminine göre Bitcoin fiyatı yıl sonunda 100.00 dolara ulaşacak.

Bloomberg analisti olan Mike McGlone’a göre 2021 sonu Bitcoin’in fiyatı 100.000 dolar seviyelerine ulaşacak. McGlone bu tahmininde Bitcoin’de yaşanan sert düşüşlere rağmen daha önce de dile getirdiği 100.000 dolar seviyesi beklentisinin gerçekleşeceğini belirtti. McGlone ayrıca yaptığı paylaşımda verilerin, Bitcoin fiyatının bu seviyeye çıkacağını gösterdiğini de belirtti ve 2021 sonu Bitcoin fiyatı kararının kesin olduğunu dile getirdi.

Ünlü Analist 2021 Sonu Bitcoin Fiyat Tahminini Yineledi - 2021 sonu bitcoin
Ünlü Analist 2021 Sonu Bitcoin Fiyat Tahminini Yineledi 1

McGlone 2021 Sonu Bitcoin Fiyat Tahmini Tekrarladı

McGlone Twitter paylaşımında; “Bitcoin 2021’de 100.000 dolara ulaşabilir mi? Beş grafik Bitcoin’in bu potansiyelini gösteriyor. Geçmiş Bitcoin alım satım eğilimleri ve kripto yatırımların azalan arzı ve ana akımın kripto varlıkları benimsenmesi durumunda, 2021’de potansiyel olarak 100.000 dolara kadar önemli bir ilerleme göstereceğine inanıyoruz.” sözlerine yer verdi.

2021 sonu bitcoin
Ünlü Analist 2021 Sonu Bitcoin Fiyat Tahminini Yineledi 2

Analistin paylaşımına göre Bitcoin’in bu fiyata ulaşması geçmişteki Bitcoin alım satım eğilimleri ile bağlantılı. Mike McGlone paylaşımında ayrıca diğer pek çok analistin aksine ABD ve dünyanın diğer yerlerindeki düzenlemeler, Bitcoin’in bu yükselişinin önüne geçemeyecek.

Bitcoin ile ilgili diğer son raporlara da baktığımızda, McGlone’un bu tahmininin desteklendiğini görebiliyoruz. Son olarak Bitcoin fiyatı son dönemde önemli bir düşüş göstermeye başlamıştı. Bu düşüşün kısa süreli olması ve Bitcoin’in tekrardan yükselişe geçmesi bekleniyor.
Alakalı İçerikler