Teknoloji Devi Samsung’dan Decentraland (MANA) İşbirliği


  • Yazar: Mert Kurt
  • Tarih: 7 Ocak 2022
  • Kategori: ALTCOİN

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, Ethereum tabanlı metaverse coin projesi Decentraland (MANA) ile iş birliği içinde ilk sanal mağazasını açtı.

Duyuru geçtiğimiz saatlerde Samsung’un resmi web sitesinden yapıldı. Mevcut piyasa düzeltmesine rağmen MANA fiyatı haber eşliğinde yükselişe geçti.

İşte ortaklığın ayrıntıları ve fiyat hareketleri…

decentraland

Samsung, Decentraland (MANA) Dünyasında Sanal Mağazasını Açıyor

Samsung, Decentraland’da “Samsung 837X” fiziksel mağazasının sanal bir versiyonunu açıyor. Fiziksel mağaza, New York City’nin Manhattan’daki Meatpacking Bölgesi’nde yer almaktadır.

Samsung 837X adlı sanal mağaza, sınırlı bir süre için Decentraland dünyasında açık olacak.

Gün içindeki açıklamalarda Samsung, “837X’in”, “Decentraland tarihindeki en büyük marka arazi devralmalarından biri” olduğunu paylaştı. Mağazada, “Bağlantı Tiyatrosu ve Sürdürülebilirlik Ormanı” aracılığıyla dijital maceralar ve “Özelleştirme Aşamasında” müzikal bir kutlama sunacak.

Teknoloji Devi Samsung'dan Decentraland (MANA) İşbirliği - samsung metaverse ilk magaza resmen acti nft kazanma sansi var 1641483980

Etkinlikler

  1. Connectivity Theatre, 5 Ocak’ta başlayan ve 8 Ocak’a kadar sürecek olan Tüketici Elektroniği Şovu’ndan (CES) Samsung’un haberlerini sergileyecek.
  2. Sürdürülebilirlik Ormanı, konukların milyonlarca dijital ağaç aracılığıyla efsanevi bir deneyim yaşamalarını sağlayacak.
  3. Samsung ayrıca gerçek dünyada ağaç dikiyor. Kısa süre önce, bu yılın ilk çeyreğine kadar Madagaskar’da iki milyon ağaç dikilmesini yönetmek için Cardano tabanlı iklim restorasyon platformu Veritree ile ortaklık kurdu.

Samsung haberi metaverse coin fiyatını %20 yükseltti

Kripto para piyasası, Aralık ayından bu yana düzeltici fiyat hareketleriyle mücadele ediyor. Son düşüş, Bitcoin’in fiyatından saatler içinde 4.000 dolar silerken, piyasa genelindeki düşüşlerin ortalaması %10’a ulaştı.

Samsung haberinden önce MANA 2.73 dolardan işlem görüyordu. Duyuru ardından fiyat %20 yükselişle son 24 saatlik kazancını %2’ye ulaştırdı.

Ethereum tabanlı metaverse yazım sırasında 3.21 dolardan işlem görüyor.
Alakalı İçerikler

Metaverse Coinleri Yükselişe Devam Edecek mi?

Metaverse Coinleri Yükselişe Devam Edecek mi?

12 Ocak 2022

Bitcoin‘in 42.800 dolar fiyat seviyelerine yükselerek yönünü yukarı çevirmesi ile birlikte, kripto para ve metaverse  piyasası da yeniden bir yükseliş ivmesi kazandı. 69.0...

DAHA FAZLA GÖRÜNTÜLE