Shiba topluluğu sevinmeyi hak ediyor! Neden mi?


  • Yazar: Sena Konakcı
  • Tarih: 13 Ocak 2022
  • Kategori: ALTCOİN

Shiba Inu, son zamanların en yüksek ilerlemesini kaydetti. Ocak ayının başından bu yana diğer varlıklar gibi sert bir düşüş yaşadı. Hatta Shiba Inu, düşüşü Arlık ayından itibaren başlatmıştı. Yaptığı ATH sonrası ciddi bir düzeltme yaşamıştı. Ancak geri dönüş sinyali alan SHIB varlığı yeniden atağa kalktı. Shiba topluluğu ise yaşanılan pozitif havadan memnun kaldı.

Balinaların ciddi dip seviyelerden Shiba toplaması dönüş emaresi oluşturdu. Anında tepki verebilen meme coin, iki gün öncesine göre önemli seviyelere ulaştı. Shiba topluluğu için bir diğer güzel haber ise yeni bir listeleme gelmesiyle oldu. Mexico’nın en büyük kripto para borsası Bitso, Shiba varlığını listeledi. Bu da yükselişi tetikleyen unsurlardan biriydi.

Öte yandan artışına bir söylenti daha etkiledi. Daha önceleri de sıklıkla karşımıza çıkan Robinhood haberi tekrar geldi. Robinhood listeleme söylentisi meme coini 13 Ocak Perşembe günü yüzde 16 artırdı.

Shiba topluluğu artıştan şu anlık memnun 

Shiba Inu, Bitso’da listelendikten sonra olumlu bir ivme kazandı. Ancak, yatırımcılar düşünceli. Kripto para biriminin geçmiş performansını göz önünde bulundurarak bekleme eylemi yapıyorlar. Shiba topluluğu eski çıkışların gelmesini bekliyor. Ancak piyasa geneline göre yaklanan ivme olumlu sayılıyor. Shibu Inu, geçen Kasım ayında Kraken’de listelendiğinde değerlerinde önemli bir artış elde etti.

Meme coin para değerleri, 0.000040 dolardan 0.000054 dolara yükseldi. Bununla birlikte, dalgalanmayı koruyamadı ve önemli satış baskısı onu 0.000030 doların altına itti. Şu an ise 0,00032 dolar seviyesinden işlem görüyor.
Alakalı İçerikler

Dogecoin son durum: Piyasa yeşile dönerken meme coin ne yapıyor?

Dogecoin son durum: Piyasa yeşile dönerken meme coin ne yapıyor?

5 Şubat 2022

Kripto varlıklarda hafta sonu olmasına rağmen pozitif bir görünüm mevcut. Hatta bazı coinler performansını arttırmış durumda. Meme coinlerde de artış gözle görülür şekilde arttı...

DAHA FAZLA GÖRÜNTÜLE