Shiba Inu fiyat analizi: Düşüş daha sert olacak mı?


  • Yazar: Sena Konakcı
  • Tarih: 22 Ocak 2022
  • Kategori: ALTCOİN

Kripto piyasalarında yaşanan çöküşün ardından altcoinlerde de bilanço netleşti. Birçok varlık dip seviyeleri yeniden gördü. Ancak bu dipler henüz bitmemiş olabilir. Her varlık olduğu gibi meme coinlerde en çok etkilenenler arasında oldu. Buna Shiba Inu’yu da dahil edebiliriz. Peki Shiba Inu fiyat analizi için neler söylenebilir? 

Shiba Inu’nun (SHIB) fiyatı Cumartesi günü önceki seansları aşağı yönlü genişletiyor. SHIB gün için %19 düşüşle işlem görüyor. NASDAQ’da keskin bir satıştan sonra, kripto para piyasası taze alt zeminlere ulaştı. Piyasa katılımcıları, 0,000015 ABD doları olasılığı ile aşağı yönlü momentumun devam etmesini bekliyor. Shiba için beklentinin halen aşağı yönde olduğunu görüyoruz.

Shiba topluluğu momentumun devam edeceğini düşünürken hem teknik hem temel analiz bunu destekliyor. Shiba Inu’nun (SHIB) fiyatı, ABD borsasındaki aşağı yönlü rüzgarın ardından küresel finans piyasası ile birlikte şokta.

Shiba Inu fiyat analizi Topluluk daha fazla düşüş bekliyor

Shiba Inu fiyat analizi: Topluluk daha fazla düşüş bekliyor

SHIB, için yeni bir alt seviye 0,00001500 $ seviyesinde bulunuyor. Bu bir sonraki destek seviyesi olabilir. Ancak devam eden olumsuz piyasa hissi ile fiyat seviyeyi daha da kırabilir. MACD orta çizginin altında aşağı yönlü bir geçişle işlem görüyor. Bu Shiba Inu fiyat analizi için düşüş tezini destekliyor. 

Bir diğer momentum göstergesi Günlük Göreceli Güç Endeksi (RSI). Gün endeksi, aşırı satım bölgesinde işlem görüyor. RSI’daki herhangi bir artış, boğaların daha yüksek seviyelere çıkmasına yardımcı olabilir. Sonuç olarak Shiba için ayıların daha güçlü olduğunu söyleyelim.
Alakalı İçerikler

Dogecoin son durum: Piyasa yeşile dönerken meme coin ne yapıyor?

Dogecoin son durum: Piyasa yeşile dönerken meme coin ne yapıyor?

5 Şubat 2022

Kripto varlıklarda hafta sonu olmasına rağmen pozitif bir görünüm mevcut. Hatta bazı coinler performansını arttırmış durumda. Meme coinlerde de artış gözle görülür şekilde arttı...

DAHA FAZLA GÖRÜNTÜLE