Robinhood Kripto Paraları Uygulama Dışına Çıkartma İmkanı Sunacak


  • Yazar: Burak Köse
  • Tarih: 22 Eylül 2021
  • Kategori: Kripto Para Haberleri

Son zamanların popüler uygulamalarından birisi olan Robinhood kripto paraları uygulamanın dışına çıkartma olanağı verecek.

Robinhood uygulamasını kullanan kullanıcılar sadece alım – satım yapabilirken yeni düzenleme ile kullanıcıların kripto para varlıklarını başka kullanıcılara göndermesine de izin verilecek.

Robinhood Kripto Paraları Transfer Etme İmkanı Tanıyacak

Robinhood, kullanıcılarına Bitcoin, Bitcoin Cash, Bitcoin SV, Dogecoin, Ethereum, Ethereum Classic ve Litecoin alım satımları yapabiliyor. Yatırımcılar yeni güncelleme ile gelen cüzdanlarını kullanarak kripto para varlıklarını saklayabilecek ve uygulamada yer alan adreslerden farklı adreslere de transferler gerçekleştirebilecek. Yeni düzenleme ile birlikte cüzdanlarda kimlik doğrulaması, çok faktörlü kimlik doğrulaması, e-posta ve telefon doğrulaması gibi özellikler kullanılabilecek.

robinhood kripto paraları
Robinhood Kripto Paraları Uygulama Dışına Çıkartma İmkanı Sunacak 1

Bu özellikler şimdilik test olarak sunuluyor olsa da 2022 yılının başlarında bu özelliklerin tüm kullanıcılar için sunulması bekleniyor. Bu yılın ikinci çeyrek verilerine göre Robinhood uygulaması, kullanıcıların işlemlerinden 451 milyon dolarlık bir gelire ulaştı.

İlk olarak 2018 yılında kripto para işlemlerine başlayan uygulama, 9.5 milyonun üzerindeki kullanıcısına işlem sunuyor.
Alakalı İçerikler

En Büyük Kripto Para Borsası Kurucusu, Dünyanın En Zengin 11. Kişisi Oldu

En Büyük Kripto Para Borsası Kurucusu, Dünyanın En Zengin 11. Kişisi Oldu

10 Ocak 2022

Dünyanın en popüler kripto para borsaları arasında yer alan Binance’in CEO’su Changpeng Zhao, Bloomberg tarafından yayımlanan Milyarderler Endeksi’ne göre dünyanın en zengin 11....

DAHA FAZLA GÖRÜNTÜLE