Pangolin (PNG) Coin Geleceği 2022 ve Pangolin Coin Yorum


  • Yazar: Mert Kurt
  • Tarih: 4 Ocak 2022
  • Kategori: BİTCOİN

Her geçen gün artan DeFi borsalarına bir yenisi de Pangolin ile ekleniyor.

Şu anda en büyük DeFi borsası konumunda olan Pangolin, Avalange üzerinde çalışan ve merkezi olmayan yani kimseye bağlı olmayan bir borsadır.

Bu borsanın para birimini ise Pangolin Coin yani, kısa adıyla PNG Coin’dir.

Pangolin borsası Uniswap otomatikleştirme modelini kullandığı için Avalange ve Ethererum ağına bağlı token’lerin takas yapılmasına olanak sağlar.

pangolin

PNG Coin Nedir?

Piyasaya 19 Şubat 2021 tarihinde sürülen PNG Coin, beklenenden fazla ilgili görmesiyle yatırımcılarının yüzünü güldürmüştü.

Bu fiyat yükselişi pek çok kişinin dikkatini çekti ve PNG Coin nedir araştırılmaya başlandı.

PNG Coin, pangolin DeFi borsasında kullanılan Avalange ve Ethererum tokenlerinin alınıp satılmasına imkan sağlayan bir kripto para birimi olarak tanımlanır.

PNG Coin ve pangolin borsasının özellikleri ise şöyle açıklanıyor;

  1. Avanlange üzerine kurulan Pangolin piyasasında kullanıcılar birkaç saniye içinde işlem yapabilme olanağına sahiptir.  Hatta pek çok işlem bir saniyeden kısa sürer ve bunun karşılığında yalnızca birkaç sent alınır. Bu da ucuz ve hızlı ticaret imkânı sağlar.
  2. Pangolin aynı zamanda topluluk odaklı gelişime de önem vermektedir ve bu nedenle topluluk kullanıcıları için PNG Coin üretilmiştir.
  3. Pangolin borsasında adil ve açık token dağıtımı yapılır. Yani bu borsa %100 topluluk odaklı token dağıtım modelini benimsemiştir. Bu da tüm token’lerin topluluktaki herkese dağıtılacağı anlamına gelir.

PNG Coin Geleceği Hakkında Nasıl Bir Beklenti Var?

Piyasaya girdiği tarihte, gördüğü ilgi nedeniyle hızla yükselen PNG Coin, 2021 yılında yaşanan düşüş dalgasına kapıldı.

Bu nedenle fiyatı 2 doların altına kadar indi. Ancak Ağustos 2021 tarihinden itibaren tekrar yükselmeye başlayan PNG Coin, yatırımcılarına kısa sürede kar ettirdi.

Bu yükselen performansın ne zamana kadar süreceği merak ediliyor. PNG Coin geleceği hakkında olumlu beklentiler mevcut çünkü bu coin, merkezi borsalarda da listelenmeye başladı.

Bu sayede daha çok kullanıcıya erişebilme imkânı sağlandı.

PNG Coin hakkında yapılan fiyat tahminleri, 2021 yılının sonlarından itibaren yükseleceği yönündedir.

PNG Coin Yorum 

PNG Coin hakkında yapılan yorumlara bakıldığında, fiyatının önümüzdeki 5 yıl içinde büyük bir artış yaşayacağı beklentisinin hakim olduğunu görebiliriz.

Analistler ve yatırımcılar, PNG Coin’in düşük işlem maliyetleri olması, hızlı işlem yapılması ve daha fazla alanda kullanılması gibi nedenlerle ilerleyen dönemlerde daha fazla kullanıcı tarafından tercih edileceğini düşünüyor.

Bu tercih sonucunda da PNG Coin fiyatlarının hızlı bir yükseliş sergileyeceği düşünülüyor.

Uzmanlar tarafından hem kısa hem de uzun vadede yatırım yapılabilecek bir coin olduğu belirtilen PNG coin için yatırım yapmadan önce doğru zamanın çok iyi tespit etmek gerektiği açıklandı.

Piyasa analiz verileri ve PNG Coin teknik analiz verileri incelendikten sonra yatırım kararı alınması tavsiye ediliyor.

 
Alakalı İçerikler