Ooki Coin Nedir? Geleceği ve Yorum – 2022


  • Yazar: Mert Kurt
  • Tarih: 24 Aralık 2021
  • Kategori: ALTCOİN

Binance tarafından tüm resmi hesaplarda ve sosyal medyada yapılan duyuruya göre Ooki Coin Türkiye saati ile 24 Aralık saat 07.00’de listelenecek.

Binance’nin bu açıklamasının ardından listelenecek olan bu yeni kripto para birimi, çok fazla araştırılmaya başlandı.

Ooki

Ooki Coin Nedir?

Kripto dünyasında listelenen yeni paralar, kullanıcıların büyük ilgisini çekiyor. Hele ki yeni coinlerin arkasında sağlam bir proje varsa ve çok ilgi görüyorsa listeye alındığında ilk başlarda oldukça karlı olacaktır.

Ancak bu, listelenen tüm yeni parçalar için geçerli değildir. Ooki coin’in de 24 Aralık’ta Binance tarafından listeleneceği haberlerinin açıklanmasının ardından araştırmalar başladı.

Yatırım yapmak isteyenler Ooki coin nedir diye merak ediyor.

Ooki madeni para, BZRX madeni parasının yeniden tanımlanmasıyla adını değiştirecek olan kripto para birimidir. Elinde BZRX bulunan kullanıcılardan alınan coinler, 24 Aralık’ta otomatik olarak Ooki Coin’e dönüşecek.

BZX protokolü kripto para birimi olan BZRX, 20 Aralık’ta askıya alınacak. Binance ayrıca, o tarihten itibaren tüm BZRX çiftlerini listeden çıkaracağını duyurdu.

BZX platformu tarafından yapılan önsözde, yeni kripto para biriminde yapılacak değişiklikler şu şekilde açıklandı;

  1. Yeniden markalaşma sonucunda hisse senedi simgesi Ooki olarak değişecek.
  2. Platformdaki oylamada basım ve yakma özelliğini etkinleştirmek amacıyla yapılan jeton sözleşmeleri güncellenecek.
  3. Ooki Coin ile daha düşük işlem maliyeti alınacak.
  4. Ooki coin ile topla token arzı artacak. Ayrıca taşınan her BZRX coin için 10 yeni Ooki coin verilecek.

Ooki Coin Geleceği 

Çok sayıda kullanıcıya sahip güvenli platformlardan biri olan BZX protokolü,yeni kripto parada yapılan değişiklik nedeniyle ağ işlemlerini yeni bir ekosisteme taşıyacak. Bu ekosistemin kullanıcılara çeşitli faydalar sağlayacağı gerçeği yatırımcılardan oldukça ilgi görüyor.

Çok sayıda yatırımcının, en azından erken aşamalarda Ooki Coins satın alması bekleniyor. Talebin gelmesi beklenirken fiyatın ciddi şekilde artacağına inanılıyor.

Uzmanlar, coini güçlü kılmak için yeni bir rota belirlerken insanları Ooki coinlere yatırım yapmamaları konusunda uyarıyor. Özellikle, mevcut piyasa iniş ve çıkışları, Ooki Coin yatırımcılarının risk aldığı anlamına geliyor.

Bu nedenle yatırımcıların çok iyi bir karar vermeleri ve bu coini satın almaları gerekiyor.

Ooki Coin Nereden Satın Alınacak?

Tıpkı BZRX gibi yeni kripto para da ilk olarak Binance listelerinde yer alacak. Yukarda da açıkladığımız gibi elinde BZRX Coin’i olanlar, bir coin karşılığında 10 Ooki coin elde edecek.

Bunun dışında satın almak isteyenler Binance platformuna kayıt yaptırarak ve gerekli kayıt işlemlerini tamamlayarak, alım satım yapabilecekler.

Ooki Coin Yorumlama

Ooki Coin incelemesinden gelen haberler, yeni bir takas gerçekleşeceği için oldukça olumlu görünüyor. Uzmanlar ve birçok hevesli yatırımcı, bir BZRX için 10 Ooki jetonu almaktan mutluluk duyar.

Sosyal ağ platformlarından yapılan incelemelere göre, bu çalışmanın yüksek talep görmesi bekleniyor. Ancak yatırım yapacak olanlar riskleri tartmalı, fiyat hareketlerini iyi izlemeli ve her şeyden önce grafik verilerini bir süre takip etmelidir.

 
Alakalı İçerikler