OmiseGo Coin (OMG Coin) Son Durumu Nedir? Arka Planda Neler Yaşanıyor?


  • Yazar: Eren Çal
  • Tarih: 19 Kasım 2021
  • Kategori: Kripto Para Analiz - COİN ANALİZ

OmiseGo Coin’in son durumu, dijital para birimlerini takip eden kullanıcıların merak ettiği konulardan biri oldu. OMG Coin Nedir? Geleceği Nasıldır? gibi sorulara cevap veren analiz içeren yazımız sizlerle.

OmiseGo Coin Nedir?

OmiseGo (OMG) coinin asıl amacı kendi networkleri üzerinde merkeziyetsiz bir finans oluşumu kurmak. Planın içinde merkeziyetsiz bir borsa, bir likidite sağlama mekanizması bulunuyor. Omg coin ise bu finans oluşumu içindeki işlem ücretlerini toplamak için kullanılacak

OMG Coin Neden Düşmüştü

Geçtiğimiz günlerde (12 Kasım 2021) omg coin %33 lük bir düşüş yaşadı. Tam ath seviyesini tekrar test edecekti ki gelen haber tüm işleri bozdu.

Boba coin omg coin vakfının içindeki bir ekip tarafından oluşturulmuş bir blockchain çözümüdür. Düşüşe yakın zamanda ekip boba coinin airdropunu yapılacağını açıkladı. Binance, Crypto.com, Huobi, Gate.io, Bitfinex, Binance.US ve FTX borsaları da bu airdropu desteklediğini açıkladı. Cüzdanında 1 adet OMG bulunduran herkese 1 BOBA coin verilecekti.

12 Kasım günü 03.00’da (TSİ) blockchainin snapshotu (anlık blockchain görüntüsü alma işlemi) alınıp aidrop gerekleştirilecekti.

Yatırımcılar coinlere sahip olduktan sonra ani bir karar ile coinlerini satmaya başladı. Bu da coinde %40 a yakın bir düşüş gerçekleştirdi.

OMG Coin 19 Kasım Teknik Analizi

OmiseGo

https://www.tradingview.com/x/U73LNBg3/

8.73 e 19 dolardan istikrarlı bir düşüş ile gelen bu para birimi için durumlar kötü. Adx seviyesi 50 ye kadar dayanmıştı yani düşen trend bayağı kaliteli ve hızlıydı.

%60 a dayanan bir düşüş yaşayan coini 8.73 desteği tutmuşa benziyor. Buradan gelen yükselişe şu anlık pek güvenmeyip tekrardan bir düşüş ile 8.73 desteğini sağlamlaştırmasını beklemeliyiz. Retest ile gelecek yükseliş gayet sağlıklı olacaktır.

 

YASAL UYARI: Burada yayınlanan tüm fikirler-grafikler-yorumlar yatırım danışmanlığı-yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilemez. Tüm yazılar-materyaller fikir verme amacı ile buraya eklemiştir ve amacı asla piyasayı-okuru manipüle etmek değildir. Bu yazıdan alacağı bilgiler ışığında yapacağı işlemlerden okurun kendisi sorumludur.

 

 
Alakalı İçerikler