Metaverse coini Radio Caca, Türk borsasında listeleniyor!


  • Yazar: Sena Konakcı
  • Tarih: 27 Aralık 2021
  • Kategori: ALTCOİN

Son zamanların en çok tercih edilen Metaverse coini olan Radio Caca, bir Türk kripto borsasında bugün itibarıyla listelenecek. Türk yatırımcılarının da fazla olduğu varlık bugün saat 16’dan sonra listelenmiş olacak.

RACA, henüz 2020 yılında ortaya çıkan bir kripto para birimi. Yeni olmasına rağmen çabuk yatırımcı toplayabildi. Bunun en büyük nedeni ise Metaverse tabanına sahip olması. Meta altyapısını kullanan RACA, bu alanda adından söz ettirmeyi başardı. Gateio, OKEx, MEXC gibi merkezi borsalarda yer alan kripto para birimi son olarak Paribu Box üzerinden de alım ve satıma açılacak. Bununla beraber UniSwap ve PancakeSwap gibi merkezi olmayan borsalarda da bulunuyor.

RACA Paribu listelemesi

Paribu tarafından yapılan açıklamada RACA, artık bir Türk borsasında işleme açılmış olacak. Saat 16’dan itibaren Türk yatırımcıları RACA için alım ve satım işlemlerini yapabilecek. Ciddi bir Türk yatırımcısının olmasından dolay önemli haber. Ulusal borsalardan alım yapamayan kullanırlar Paribu üzerinden satın alabilecek.
Alakalı İçerikler

Ferrari CEO’su Metaverse ve Web3 planlarını açıkladı

Ferrari CEO’su Metaverse ve Web3 planlarını açıkladı

4 Şubat 2022

Dijital evrendeki ilerleyiş tüm hızıyla sürüyor. Dev şirketler bir bir yerlerini almak için kıyasıya yarışıyor. Geride kalanlar ise tarihin tozlu sayfalarında kalmayı göze almal...

DAHA FAZLA GÖRÜNTÜLE