Metaverse Coini CEEK’e 5 Büyük Firmadan Destek


  • Yazar: Saltuk
  • Tarih: 28 Aralık 2021
  • Kategori: Metaverse Haberleri

Yakın geçmişten bugüne odak noktası haline gelen Metaverse’ün yerel kripto para birimi CEEK VR (CEEK)’a birkaç büyük firmadan destek geldi.

Söz konusu gelişme “Özellikle tüm ortaklarımıza çok müteşekkiriz” ifadesiyle Ceek resmi twitter hesabında duyuruldu. Bu firmalar, tweetin devamında Meta, Oculus VR, Microsoft, T-Mobile ve Apple olarak belirtilerek takipçilerle paylaşıldı:

Metaverse’ün kripto para birimi olarak bilinen CEEK VR (CEEK), Metaverse popülaritesinin artmasıyla 2021 Ekim ayı sonu itibariyle ciddi bir tırmanışa geçmiş ve sesini daha da duyurmuştu.

CEEK

Bu Destek Metaverse Ve CEEK VR (CEEK) İçin Neden Önemli?

Bağımsız yeni firmalar, büyük firma ve kuruluşlardan destek aldıklarında genellikle büyük bir ivme ile büyür ve gelişirler. Ve ayrıca güven kazanırlar.

Metaverse’ün gelişimi ve projenin neredeyse tamamlanmasına doğru giden süreç, bu büyük firmaların destekleri ile beraber büyük bir hız kazanacaktır.

Bununla birlikte daha fazla kitleye de ulaşacaktır. Sesini Apple, Microsoft, Meta ve T-Mobile topluluklarına da duyuracaktır.

Metaverse’e duyulan ilgi arttıkça, kendi para birimi olan CEEK VR (CEEK) değerinin artmasıda muhtemeldir. ileriki zamanlarda CEEK değerinin ne kadar artacağını zaman gösterecektir.

CEEK

 

 

Yasal Bilgilendirme : Burada görmüş olduğunuz grafik, kendi teknik+temel bilgim ile analiz edilmiş olup yatırım tavsiyesi değildir. Bu hisseyi/coini/emtiayı değerlendirmeniz sonucunda oluşabilecek zararlar kendi sorumluluğunuzdadır. Bu analizi görüp değerlendirmeniz sonucunda bu bilgilendirmeyi okumuş sayılır.
Alakalı İçerikler

Ferrari CEO’su Metaverse ve Web3 planlarını açıkladı

Ferrari CEO’su Metaverse ve Web3 planlarını açıkladı

4 Şubat 2022

Dijital evrendeki ilerleyiş tüm hızıyla sürüyor. Dev şirketler bir bir yerlerini almak için kıyasıya yarışıyor. Geride kalanlar ise tarihin tozlu sayfalarında kalmayı göze almal...

DAHA FAZLA GÖRÜNTÜLE