Litecoin analizi: LTC için hedef neresi?


  • Yazar: Sena Konakcı
  • Tarih: 7 Şubat 2022
  • Kategori: ALTCOİN

Oldukça eski bir geçmişe sahip olan Litecoin, demirbaş varlıklardan biri. Her ne kadar yeni kripto para birimleri çıksa da popülerliğini yitirmiyor. Her dönemde belli bir alıcı kitlesine ulaşıyor. Litecoin analizi için grafikler direnç bölgelerini zorlamak istiyor. Peki ama nasıl? 

Son iki hafta içinde, Litecoin alıcıları en düşük seviyeyi takip etti. Oca ayında 97$’dan %27’lik bir toparlanma kaydetti. Fiyat son zamanlarda 120$’a yakın bir direnci kırarak alıcıların geri dönüş için hazırlandıklarını gösteriyor. Alıcılar kırılma seviyesini sürdürmeyi başarırsa, LTC fiyatı 140$’a kadar çıkış yapabilir.

Litcecoin analizi Fiyat yukarı doğru ilerlemek istiyor

Litcecoin analizi: Fiyat yukarı doğru ilerlemek istiyor

LTC fiyatı yukarı yönlü gitmeye baya istekli gözüküyor. Litecoin analizi için 120 doların aşılması önemli bir seviye oldu. Ayrıca burada ters bayrak modülü ortaya çıktı. Boalar bu modeli adeta dürttü.  

Kripto para fiyatı şu anda yeterli talep baskısını kontrol etmek için kırılan direnci yeniden test ediyor. Alıcılar bu ters çevrilmiş desteği savunabilirse, kripto para fiyatının 141 dolarlık ani dirence atabilir. Bu da %17 oranında artması sağlar.

LTC için düşüşler ne söylüyor

LTC için düşüşler ne söylüyor?

Litecoin analizi için aksine bir hareket fiyatı aşağıya sürükler. Yani, satıcılar kripto parayı 120 doların altına düşürürse, alt fiyat yükselen kanala yeniden girerek kripto yatırımcılarını düşüş eğiliminin devam etmesi için tehdit eder. 

4 Ocak’ta, LTC alıcıları sabah yıldızı mum modeliyle 105.6$’lık destekten toparlandı. Tam o gün 120$’lık genel direnci kırdı. Bu kırılma, LTC’de olası bir yükseliş dönüşü için erken işaret sağlayabilir. Son toparlanma, 20 günlük MA desteğini geri aldı. Ancak, LTC fiyatı 50, 100 ve 200 MA’nın altında işlem gördüğünden, LTC fiyatının genel eğilimi düşüş olarak yorumlanıyor.
Alakalı İçerikler

Arjantin hükümetinden kripto para madencilerini üzecek haber geldi

Arjantin hükümetinden kripto para madencilerini üzecek haber geldi

4 Şubat 2022

Dünyada yaşanılan enerji sıkıntısı kripto piyasasını da etkiliyor. Özellikle de madencilik faaliyetleri yürüten işletmeler bunun en çok sıkıntısını çekiyor. Hükümetler ise yeni ...

DAHA FAZLA GÖRÜNTÜLE