Lazio Fan Token (LAZIO) Nedir? 2022 Geleceği – Yorum


  • Yazar: Mert Kurt
  • Tarih: 7 Ocak 2022
  • Kategori: ALTCOİN

Lazio Fan Token, sahiplerinin kulüp faaliyetlerine oy vermelerine ve İtalyan futbol kulübünden özel teklifler almalarına izin verecek.

Binance Launchpad’de 22. proje olarak piyasaya sürülen Lazio Fan Token (LAZIO), sahiplerinin kulüp faaliyetlerine oy vermelerine ve İtalyan futbol kulübünden özel teklifler almalarına izin verecek

lazio fan

Lazio Fan Token (LAZIO) Nedir?

İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, İtalyan futbol kulübü S.S. Lazio’nun yeni (ana) forma sponsoru oldu.

Binance ve Lazio arasındaki ortaklık anlaşmasının değeri 30 milyon avroyu aşıyor ve anlaşma, üçüncü yıla uzatma seçeneği ile iki yıla kadar sürecek.

Resmi bir basın açıklamasında, Lazio Başkanı Claudio Lotito konuyla ilgili olarak, “Bu yeni uluslararası işbirliğinden çok memnunuz.

Binance ile olan ortaklığımız, dijital varlığımızı genişletmemize ve dünyanın her yerinden hayranlarımız ve takipçilerimizle daha önce hiç olmadığı kadar bağlantı kurmamıza olanak sağlayacak.” sözlerini kullandı.

Öte yandan diğer spor taraftarı token’ları gibi, LAZIO da bir yönetişim token’ı olarak çalışır. Sahiplerine, kulüp kararlarına oy verme ve token resmi olarak 21 Ekim’de piyasaya sürüldükten sonra duyurulacak olan özel ödül ve avantajlara erişim özgürlüğü sunuyor.

Bunlara ek olarak Lazio taraftar token, blockchain dünyasında mevcut olan tek futbol taraftarı token’ı değil. Diğer başarılı lansmanlar arasında Manchester City Taraftar Tokeni (CITY) ve Paris Saint-German Taraftar Tokeni (PSG) yer alıyor.

PSG, bir noktada %300’ün üzerinde büyüyerek ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 61.23 dolara ulaşarak büyük bir fiyat artışı yaşadı.

Bu büyük fiyat artışı, futbol dünyasının en büyük oyuncularından biri olan Messi’nin 2021’de Barcelona’dan PSG’ye geçmesiyle gerçekleşti ve tüm futbol dünyasını şoke eden bir transfer oldu.

Dolayısıyla bir oyuncunun transferi de taraftar token’ların fiyatlarını arttırma potansiyeline sahip. Bu sebeple eğer Lazio da kadrosuna büyük oyuncuları dahil ederse taraftar token’ın fiyatında büyük artışlar görülebilir.

Ayrıca LAZIO token sahipleri, kulüp kararlarında oy kullanma, özel kulüp indirimleri alma ve belki gelecekte oyuncu transferleri ve bir futbol kulübünü oluşturan veya değiştiren diğer önemli kararlar üzerinde söz sahibi olmaya hak kazanacak.

Bunun yanında LAZIO fan token’ı, dünyadaki her hayranın S.S. Lazio’nun bir parçası olması ve küresel hayran kitlesini başka bir seviyeye taşıması için bir fırsat olarak hizmet ediyor.

Lazio Coine sahip olan taraftarlar kendilerine sunulan birçok fırsattan da yararlanabilecek bu fırsatlardan bazılarına örnek verecek olursak;

  1. Lazio kulübü token sahiplerine özel düzenlediği etkinliklere katılma
  2. Binance Pay üzerinden maç bileti, özel ürünler gibi ürünlerde ödeme yapma fırsatı
  3. İmzalı ürünler, kulüp efsaneleri ile tanışma ve vakit geçirme, takım antrenmanlarına özel olarak katılım gibi Lazio token fırsatı bulunmaktadır.

Lazio’nun Temel Özellikleri Nelerdir?

Lazio Fan tokeni birçok avantaj sunarken, en önemlisi muhtemelen Binance Ekosisteminin entegrasyonudur.

Bu token Binance platformuna aittir. Böylece token sahiplerine Binance NFT, Binance Fan Token, Binance Pay, Binance Charity ve Binance Ekosistemindeki çeşitli ek hizmetler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Binance özelliklerinin entegrasyonunu sağlayabilir.

Buna ek olarak, Lazio Token’a sahip olan kullanıcılar, bir taraftar havuzunun yanı sıra favori takımlarıyla daha güçlü bir bağ ve bağlılık hissedecekler.

Aslında, Lazio Takımı, Lazio Token sahiplerinin kulüp işleriyle ilgili görüşlerini almayı planlıyor. Ekip, hayranlarının görüşleri hakkında daha fazlasını keşfetmek için özel oylama anketleri yapacak.

Lazio Coin Geleceği 2022 – 2023

Analistlerin tahminlerine göre Lazio coin 2021 yılı sonlarına doğru ayı sezonuna girilmediği sürece 20-30 dolar seviyelerine ulaşacak gibi görünüyor.

Lazio Token sahipleri ayrıca Fan Shop entegrasyonu, Sadakat aboneliği, NFT koleksiyonu, Mini oyun, Bağış ve yakın gelecekte daha fazlasını içeren mükemmel araçların keyfini çıkaracaklar.

Genel olarak, bu belirteç benzersiz olanaklar ve çok çeşitli özellikler sunar. Bu nedenle, çoğu analist bunun iyi bir yatırım olduğunu düşünüyor.

Lazio Token Kurucu Detayları:

Lazio Taraftar Token’ın kurucusu hakkında yaptığımız araştırmadan sonra, SSLazio kulübünün Binance ile işbirliği içinde başlatacağı için bunun hayranların deneyimini geliştirmek için ortak bir proje olduğunu gördük.

Bildiğim kadarıyla Lazio Fan Jetonu Fiyat Tahmin belirteci kurucuları veya yaratıcıları tanınmış ve kripto ticaret pazarında güvenilir olduğundan ilgilidir gelecekte istikrarlı gibi görünüyor.

Ama oyun bir oyun ve taraftarların beklentisi de öyle. Bu nedenle, ilerlemeden önce tokenin piyasa istatistiklerine bakmak önemlidir.

Piyasa istatistikleri ve Fiyat Tahmini: Lazio Taraftar Token
Mevcut Fiyat: 4,66 dolar
Hacim/Piyasa Değeri: Yok
En Fazla Kişisel Satın Alım: 20000 Dolar
Piyasa Değeri: Bilinmiyor
24 Saatte Fiyat Değişimi: Bilinmiyor
24 saat düşük/ 24 saat yüksek: Yok
Piyasa Sıralaması: Bilinmiyor
Pazar hakimiyeti: Bilinmiyor
Lazio Taraftar Token Fiyat Tahmini için tamamen seyreltilmiş piyasa değeri : Bilinmiyor
30 günün en düşüğü/30 günün en yükseği: Yok
Tüm zamanların en yüksek seviyesi: Bilinmiyor
Tüm zamanların en düşük seviyesi: Bilinmiyor
Toplam Arz: Bilinmiyor
Maksimum tedarik: Bilinmiyor
Dolaşım kaynağı: Bilinmiyor
Satılık Token: 4.000.000 LAZIO
İşlem hacmi: Bilinmiyor
Bağış Toplama Hedefi: 4.000.000 Dolar
Not: Belirteç henüz piyasaya sürülmediği için ayrıntıların çoğu kullanılamıyor.

Lazio Fan Token (LAZIO) Nedir? Avantajları Nelerdir?

Önceki günlerde duyurulan anlaşmaya göre kripto para borsası Binance, İtalya’nın önde gelen futbol kulübü S.S. Lazio’nun yeni forma sponsoru oldu. Binance ve Lazio arasındaki ortaklık anlaşmasına göre İtalyan kulübü bu anlaşmadan 30 milyon Euro’nun üzerinde bir gelir elde edecek.

Yerel bir BEP-20 yardımcı programı sembolü olan LAZIO, SS Lazio taraftarları için tasarlandı. Bu sembol Lazio taraftarların kulüp ile etkileşim kurmasını sağlıyor.

LAZIO token sahiplerinin  özel haklar ile kulübün kararlarını etkilemesini sağlamakla beraber aynı zamanda dijital eser koleksiyonu ve son zamanların yükselen değerlerinden NFT’lere de erişim sağlıyor.

LAZIO Token sahipleri gelecekte oyuncu transferleri ve futbol kulübün kararları üzerinde söz sahibi olmaya hak kazanacak.

Binance Smart Chain (BSC) ağı üzerinden yayınlanan LAZIO, kulüp taraftarların daha geniş erişebilirlik, daha fazla işlevsellik ve  düşük işlem ücretleri ile karşımıza çıkıyor.

LAZIO token, resmi olarak 21 Ekim’de piyasaya sürüldükten sonra duyurulacak olan  ödül ve avantajlara erişim imkanı sağlıyor.

Lazio Fan Token Yorum

Lazio Fan Token yorumlarına bakacak olursak futbol fan tokenleri son zamanlarda hayatımıza girmiş ve yeni sayılabilecek bir alan.

Daha önce fan token çıkaran kulüplerden birisi olan Paris Saint Germain kulübü Lionel Messi transferinden sonra bir anda %300 gibi büyük bir yükseliş görmüştü aynı şekilde Manchester City kulübü de yaptığı transferlerden sonra büyük bir artış yaşamıştı.

Bu iki kulübün aksine bazı futbol kulüpleri de çıkardığı fan tokenleri ilk başka aşırı yükseliş göstermiş ve yatırımcıları heyecanlandırmış ardından çok büyük düşüşler yaşayarak yatırımcıları ters köşe bırakmış ve büyük hayal kırıklıklarına neden oldu.

Her fan token’da olduğu gibi Lazio taraftarlarının kripto para birimine büyük ilgi gösterdiği ifade edilebilir. Bu noktada token ekosistemi geliştikçe hem fiyatta hem de benimsenme de daha büyük artışların görüleceğine inanılıyor.

Bunlara ek olarak LAZIO token 1 dolardan satışa çıkacak ve satışın ardından hızlı bir fiyat artışının yaşanabileceği ifade ediliyor. Ayrıca yapılan açıklamalara göre toplam LAZIO token arzı da 40,000,000 adet olacak.

Lazio Fan Token geleceği hakkında da kesin bir şey söylemek mümkün değildir yukarıda anlattığımız gibi P.S.G veya Manchester City fan tokenleri gibi çok yükselebilir veya yatırımcılarına hayal kırıklığı yaşatabilir.

Tüm bu sebepler dolayısıyla yatırımcıların Lazio Fan Token Geleceği hakkında kesin bir karar vermeden yatırım yaparken çok dikkatli olmaları gerekir.

Lazio Fan Token Nasıl Alınır?

Lazio Fan Token Binance’de satışa sunuldu. LAZIO satın almak için öncelikle Binance’e üye olmak ve ardından itibari para göndermek gerekiyor.

Türk Lirası ya da dolar gibi bir itibari para gönderiminin yapılmasının ardından LAZIO’nun işlem gördüğü Bitcoin (BTC), Tether (USDT), Türk Lirası (TRY) ve Euro LAZIO işlem çiftinde alım işlemi gerçekleştirilebilir.

Yasal Bilgilendirme : Burada görmüş olduğunuz yorumlar yatırım tavsiyesi değildir. Bu coini değerlendirmeniz sonucunda oluşabilecek zararlar kendi sorumluluğunuzdadır. Bu analizi görüp değerlendirmeniz sonucunda bu bilgilendirmeyi okumuş sayılırsınız.

 
Alakalı İçerikler

Spell coin nedir? Spell coin yorumları ve düşünceleri nelerdir?

Spell coin nedir? Spell coin yorumları ve düşünceleri nelerdir?

3 Şubat 2022

Kripto piyasasına yeni giriş yapan pek çok yatırımcıları yeni varlık arayışı içine girer. Ucuz ve potansiyel taşıyan varlıklar kullanıcıların ilgisini çeker. Dip seviyelerden al...

DAHA FAZLA GÖRÜNTÜLE