Hegic Coin Nedir? Yorum ve Geleceği


  • Yazar: Mert Kurt
  • Tarih: 4 Ocak 2022
  • Kategori: ALTCOİN

Hegic coin, likidite sağlayıcıları için bir havuz modeli sunan ve sabit bir prim ödeyerek komisyonsuz olarak kripto para alım satımına olanak tanıyan ethereum alt tabanlı ticaret protokolü.

Merkezi olmayan finans yani defi kategorisinde yer alan Hegic coin, tamamen ücretsiz olarak ethereum ve wbtc coin alınıp satılmasına imkan sağlayarak komisyon ücreti ödemeden kripto paralar ile günlük ticaret yapan veya yüksek miktarlarda para ile işlem yapan balinalar için çeşitli avantajlar sağlayarak yatırımcılarından talep topluyor.

Hegic coin

Hegic Coin Teknik Bilgiler

Kuruluş ismi: Hegic.co
Kripto para birimi: HEGIC
Tür: Token
Kategori: Defi
Alt yapı: Ethereum, Fantom
Kuruluş yılı: Ocak 2020
Kurucu: Molly Wintermute (Takma isim)
Konum, Merkez: Belirsiz
Toplam arz: 3 milyar adet
Maksimum arz: 3 milyar adet
Halk arasında dolaşan arz: 600 milyon adet+

Hegic Coin Özellikleri

Opsiyon Satıcıları İçin Gözetimsiz Havuzlar

Likidite havuzlarındaki fonlarınıza sizden başka kimsenin erişimi yoktur. Onlara dokunabilecek tek bir şirket veya kişi yok. Sakin olun ve pasif gelir elde edin.

Çağrı Veya Satım Opsiyonları Satarak Getiri Elde Edin

Çağrı satmaya ve ETH veya WBTC’de prim kazanmaya başlamak için ETH veya WBTC yatırın. USDC’de getiri elde etmek için satış yapmaya başlayın. 7/24 otomatik zincir üstü seçenekler satışı.

Otomatik Riskten Korunma İle Satış Yapan Sıfır Kayıplı Seçenekler

Otomatik riskten korunma ile olumsuz yönlerden otomatik olarak korunmayı seçebilirsiniz. Hedge edilmiş likidite dilimleriyle, her zaman yatırdığınız tutarı çekebileceksiniz.

Binlerce Seçeneği Otomatik Olarak Sat

Hegic’te edinilen her opsiyon sözleşmesinde likiditeniz kullanılacaktır. Bir opsiyon satıcısı olarak, süresi dolan tüm opsiyonlarda orantılı primler kazanacak veya kullanılmış olanlardan bazılarını kaybedeceksiniz.

Farklı Havuzlar Arasında Likiditenizi Çeşitlendirin

Paranızı bir dizi likidite havuzuna yatırın ve aynı anda alım ve satım opsiyonlarını satmaya başlayın. Satılan her seçenek için gerçek zamanlı APY ve P&L’nizi izleyin. Farklı pazar döngülerinde başarılı olun.

Hegic Coin Geleceği

Hali hazırda Dünya’nın en büyük ve en hacimli borsasında listelenmeyi başarmış Ethereum alt yapısında oluşturdukları kendi platformunda hem ücretsiz ticaret hem de stake hizmeti sunarak çeşitli oranlarda faiz imkanları sunan Hegic coin zaten bir çok kilometre taşını aşmış durumda.

Ayrıca Hegic coin geleceği, için paylaştığı yol haritasını en son 2020 yılında güncelledi ve 2021 yılı ile birlikte yaptıkları güncelleştirme ve geliştirmeleri resmi medium hesabından aylık rapor olarak duyurmaya başladı.

2021-2022 sezonunda Nft kategorisine de el atarak oyun sektöründe de kariyer yapmak istediklerini ve gelecekte daha çeşitli zincirler arasında transfere ve kendi platformlarında ücretsiz alım satıma imkan sağlamak istediklerini resmi medium hesapları aracılığı ile duyurdular.

Hegic Coin Yorum

Öncelikle şunu belirtmek gerekiyor geldiğimiz süreçte günlük alım satım yapan kripto para meraklıları oldukça fazla ve her alım satım yapıldığında borsalar tarafından kesilen komisyon ve aynı zamanda kripto paraların kendi bünyelerinde kestiği gaz ücretleri bulunuyor.

Her alım satımda kesilen bu ücretleri kendi platformu ile tamamen ücretsiz hale getirmeyi amaçlamış ve aynı zamanda 1500 den fazla devamlı kullanıcıya sahip bir kuruluşa sahip olmayı başarmış bir kripto para.

2021 yılı ile birlikte geldiğimiz süreçte Nft sektörüne de el atan hegic coin yorum kısmında son olarak aynı kategoride rakipleri oldukça fazla ve zincirler arası transfer yapan bir çok kripto paradan geri kalmamak için yenilikçi geliştirmeler yapmaları gerekiyor.

Sosyal ve resmi mecralarda aktif bir toplulukları bulunuyor.

Hegic Coin Nasıl Alınır?

Piyasa hacmi bakımından en büyük kripto para işlem platformu olan Binance aracılığı hızlı ve güvenilir bir şekilde HEGIC satın alınabilir.

Bu noktada HEGIC’in 25 Kasım 2020 tarihinde Binance borsasında listelendiğini belirtmekte fayda var.
Alakalı İçerikler