Göztepe Coin Nedir?


  • Yazar: Mert Kurt
  • Tarih: 29 Aralık 2021
  • Kategori: ALTCOİN

Göztepe Token (Coin) Nedir?

Hızla gelişen kripto para dünyasında kişilerin istekleri, tutkuları ve ihtiyaçları doğrultusunda ortaya çıkan birçok token ve coin bulunmaktadır.

Taraftarların tutkusu ve spor kulüplerinin taraflarları ile etkileşimi arttırmak istemesiyle ortaya çıkan bu tokenler taraftarlara söz hakkı vermesi ve çeşitli ayrıcalıklar sunmasıyla dikkatleri üzerine çekmektedir.

Göztepe

Bugün ele alacağımız fan token Türkiye’nin köklü spor kulüplerinden biri olan 1925 yılında kurulmuş Göztepe Spor Kulübü’nün fan tokenı $GOZ Fan Token.

Göztepe Spor Kulübü demografik yapı itibariyle yaşlısından gencine birçok taraftar barındıran taraftarı ile sıkı bir bağı olan köklü bir ailedir.

Bu bağlılık ile birlite socios.com üzerinde açılan anket sonucu ile talep doğrultusunda çıkarılan bu fan token, toplam arz olarak 7.000.000 adete sahiptir ve Türkiye liginde bulunan futbol kulüpleri içerisinde dördüncü çıkarılan fan tokendır.

$GOZ Fan Token, süresi sona ermeyen ve sahiplerine Göztepe’ye eşsiz bir erişim imkanı sağlayan dijital bir lisanstır.

Fan Token’larınızı kulüp oylamalarında oy kullanmak, VIP maç günü ödülleri, imzalı ürünler ve daha birçok hayatta bir kez kazanılabilecek tecrübe için kullanabilirsiniz.

27 Nisan Salı Socios.com uygulamasında yapılan FTO ile $GOZ Fan Token lansmanı gerçekleşen goz token FTO uzun haliyle Fan Token Arzı, Fan Token’ların sınırlı bir süreyle ilk kez piyasaya arz edildiği dönemin adıdır.

Her kulüp için yalnızca bir kere FTO gerçekleştirilir. Fan Token’lar bu süre boyunca sabit bir fiyatla satılırlar.

Arz Miktarı: 400.000 $GOZ
Toplam Arz Miktarı: 7.000.000 $GOZ

$GOZ Fan Token Ne İşe Yarıyor?

$GOZ alarak kulüp kararlarını etkilemenize ve kulübünüze benzersiz bir erişim sağlamanıza olanak tanır. Sadece 1 $GOZ Fan Token ile kararlara nüfuz etmeye başlayabilirsiniz.

$GOZ Fan Token sahibi olarak oy kullanabilir ve ödül kazanma şansı kazanabilirsiniz ancak ne kadar çok Fan Token sahibi olursanız etki gücünüz ve ödül kazanma şansınız da o kadar artar.

Bununla birlikte, ne kadar çok tokena sahip olursanız, etkiniz o kadar büyük olur ve VIP deneyimler, imzalı ürünler gibi büyük ödülleri kazanma şansınız o kadar yüksek olur.

Göztepe Token (Coin) Yorum

Gelelim fiyat değerlendirmesine, fiyat değerlendirmesinde dışarıdan duyulanlar ve araştırma sonçlarını baz alarak konuşursak genel anlamda bir memnuniyetsizlik söz konusu. Ancak ilerliyen tarihlerde neler olur göreceğiz.
Alakalı İçerikler