Geçtiğimiz Haftanın Kripto Para Fon Değerleri Maksimum Seviyeyi Gördü!


  • Yazar: CANSU DERE
  • Tarih: 23 Ağustos 2021
  • Kategori: BİTCOİN

Kripto para piyasalarının yüksek votalitesi yatırımcıları ekran başına kilitlerken farklı para birimlerindeki artış ve azalış oranları heyecan yaratmaya devam ediyor. Kripto para fonlarındaki durum son altı haftalık dönemde gözlemlenenden farklı bir noktaya ilerliyor gibi görünüyor. Bilindiği üzere, art arda altı haftalık çıkışlar yatırımcıları oldukça mutlu etmişti. Şimdi yeni veriler ise tam tersine bir hareketi, bir geri dönüşü yansıtıyor.

Kripto Para Borsalarına Likidite Girişi 21 Milyon Dolar!

Yayınlanan kripto para raporları dijital paralarla ilgili önemli şeyler söylüyor. Örneğin kripto para fonları geçtiğimiz hafta tam 21 milyon dolarlık likidite girişine şahit oldu. Bu, gerçekten pek çok yatırımcı ya da yorumcunun beklediğinden daha yüksek bir rakama tekabül ediyor. Bunun yanı sıra, kripto para fonlarında yönetim altında bulunan toplam varlık miktarı da tam 57.3 milyar dolara yükseldi. Bu rakamı yorumlayan analistler, değerin 2021 Mayıs ayından bu yana en yüksek noktada olduğuna dikkat çekiyor.

CoinShares Raporları Paylaştı: Gidişat Heyecan Verici

CoinShares raporunu paylaştıktan sonra piyasadaki yorumcular da yerlerini almaya başladı. Son veriler, yukarıda anlatıldığı gibi yükselen fon varlıkları için bir geri dönüş söz konusu olabileceğine işaret etti. Şimdi geçtiğimiz haftanın fon değerlerine ve farklı token’lerin bu konudaki ilerleyişlerine göz atalım.

Geçtiğimiz Haftanın Fon Değerleri Maksimum Seviyeyi Gördü!
Geçtiğimiz Haftanın Kripto Para Fon Değerleri Maksimum Seviyeyi Gördü! 1
  • Örneğin Solana adlı güçlü projenin token’i olan SOL, geçen hafta oldukça yüksek bir fon girişini kabul etti: 7,1 milyon dolar. Cumartesi günü ise tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü: tam 82 Dolar.
  • Ethereum tabanlı kripto para fonlarında da sayılar oldukça heyecan vericiydi. Sadece geçtiğimiz hafta içerisinde toplam sağlanan fon girişinin 3.2 milyon dolarlık olduğunu söylemek mümkün.
  • Fiyat artışı ile dikkat çeken Cordano’nun ADA isimli coin’inine de gerçek anlamda fon yağıyor. 6,4 milyon dolarlık fon girişleri ile gözleri üzerine toplayan bu token daha çok ilgi görecek gibi görünüyor.
  • Litecoin’de de geçtiğimiz hafta durum çok farklı değildir. 1,8 dolarlık önemli ölçüde büyük olan fonun yanı sıra polkadot fonları da token’e 1,1 milyon dolarlık bir kazanç sağladı.Alakalı İçerikler