Forfeit Nedir? Forfeit Token nedir? Forfeit game nedir?


  • Yazar: admin
  • Tarih: 1 Ağustos 2022
  • Kategori: ALTCOİN

Forfeit Game Projesi, aklınıza gelecek tüm FPS oyunlarını size unutturacak harika bir yenilik. Her ne kadar 1973’te çıkan ilk FPS oyunu Maze Warfare, teknolojinin herkese yeterince ulaşmamasından dolayı az bir kitleye hitap etse de Forfeit Game project bilgisayar-web ve mobil tabanlı bir oyun olduğu için herkes tarafından oynanabilecek.
‘’Dövüş ve Kazan’’sloganıyla oyun pazarına meydan okuyan Forfeit Game Pvp tabanlıdır ve Unity ve Blochain desteğiyle hazırlanmıştır. Metaverse dünyası içinde farklı evrenlerde savaşırken, kendi silahlarını yaratırken ve kendi dünyanın bağımsız kurucusuyken hem eğlenmek hem de kazanmak istemez misin? Forfeit Game’in özel tokenı $FFT token ile eğlenirken kazanç elde edebilirsin. $FFT tokenlar ile Foferit evreninde alışveriş yapabilir ve kazandığınız bu parayı bir yatırım fırsatına çevirebilirsiniz.
Oluşturduğunuz karakterle, özelleştirdiğiniz silahlarla ve yarattığınız dünyayla mükemmel stratejiler geliştirerek oyundaki görevleri tamamlayıp Forfeit’in kralı olabilirsiniz. Seviyeniz atladıkça sandık kazanacaksınız ve bu sandıktaki ürünleri karakterinizi ve profilinizi geliştirmek için kullanabilirsiniz. Kendi dünyanızı yönetiyor olmanız Forfeit Game’i diğer FPS oyunlarından ayıran en büyük özellik.
Forfeit Game Projesi piyasadaki en iyi ekip tarafından blochain ve unity alt yapısıyla hazırlandı. Projenin temel amacı yeni nesil oyuncular için uzun vadeli, sürdürülebilir ve değişime açık bir proje geliştirmek. Bu büyülü Metaverse evreninde kendi dünyanızı yaratarak tüm oyunu özelleştirebilirsiniz ve yarattığınız bu evrende ticaret yapabilirsiniz.
Forfeit Game dünyasında kendi takımlarınızı oluşturarak diğer takımlara rakip olabilir ve onlarla yarışabilirsiniz. Bu büyülü evrendeki klanlar, gezegendeki tüm dengeleri değiştirebilecek güçleriyle size rekabet, heyecan ve adrenalinin doruklarını yaşatacak. Kendi krallığınızın kralı olabilirsiniz.
Forfeit evreni size 2 dünya sunuyor. Birincisi Spct World evreni. Bu evrende kendi klanınızı oluşturup diğer oyuncuları klanınıza davet edebilirsiniz. Ayrıca bu evrende savaşıp kendi silahlarınızı oluşturabilirsiniz. İkincisi Forfeit World. Bu evren oyunun ana evrenidir ve tüm oyuncuların buluşma noktasıdır. Forfeit World’te verilen görevleri tamamlayabilir, rakiplerinizi öldürebilir ve bu dünyanın kralı olabilirsiniz.
Oyun içi ticaretin kalbi Forfeit Shop ile karakterlerinizi, eşyalarınız ve silahlarınızı satabilirsiniz veya diğer oyuncuların ürünlerini satın alabilirsiniz. Oynayarak kazandığınız $FFT tokenlar bu alım satım işlemlerinde size destek olacak. Kazandığınız tüm tokenlar Forfeit cüzdanınızda sizleri bekliyor olacak.

 

Website: https://forfeit.io
Telegram Channel: https://t.me/forfeitio
Twitter: https://twitter.com/Forfeitio
Reddit: https://reddit.com/user/forfeitio/
Youtube: https://www.youtube.com/c/forfeitio
Support: info@forfeit.io
Alakalı İçerikler