Floki Santa Coin Nedir? Elon Musk’tan Floki Paylaşımı – Yorum – 2022


  • Yazar: Mert Kurt
  • Tarih: 26 Aralık 2021
  • Kategori: ALTCOİN

Twitter hesabından herkese mutlu yıllar dileyen Elon Musk, ardından Noel Baba kılığına girmiş bir floki köpeğinin fotoğrafını paylaştı.

Kripto dünyası bu payı dogecoin’e atfetse de Musk’ın yazısı dikkat çekici oldu. Çünkü belli ki Musk, “Floki Santa” cümlesini boşa yazmamıştı.

Floki Santa

19.11.2021 tarihinde coinmarketcup mecrasına dahil olan Santa Floki coini. Simgesi HOHOHO olan bu kripto para birimi Musk’ın tweetinin ardından %3207 oranında artış gösterdi.

Grafiklerindeki pik ile dikkat çeken Santa Floki coin fiyatı ise $0.0000005218 (TSİ: 03.40) dolar seviyesinden işlem görmeye başladı.

Floki Santa Coin Nedir?

Floki Inu bir şaka para birimi parası değildir. Shiba Inu topluluğunun hayranları ve üyeleri tarafından oluşturulan yeni bir kripto para birimi olan Floki Inu, adını Elon Musk’ın kendi Shiba Inu’sundan aldı.

Floki Inu, dünyada çığır açacak bir kripto platformu olduğunu iddia ediyor ve Elon Musk’ın kardeşi Kimbal Musk tarafından yürütülen bir proje olan Million Garden Movement ile ortaklık kurmuştur.

Floki coin nedir sorusu son zamanlarda yaşadığı olağanüstü artışlar ile bir hayli ilgi görmüştür. Kripto para biriminin projesi hakkında net bir bilgi verilmemektedir. Çünkü Floki coin piyasada oldukça yeni bir tokendir.

Ancak yol haritasında verilen verilere göre, Kasım ve aralık  aylarında NFT ve Stake ödülleri gibi çeşitli avantajları yatırımcılarıyla paylaşacaklarını görülmüştür. Bu durumda uzun soluklu şekilde piyasada kalmayı hedeflemiştir.

Yatırımcıları ödüllendirmek için tasarlanan kripto para birimi her işlemde cüzdanınıza daha fazla Floki Inu parası ekler.

Santa Floki, BUSD ile iyi olanları ve ona inananları ödüllendiriyor. Bu yılki planları, hayırseverlik programıyla ihtiyaç sahiplerine hediyeler dağıtmak ve Noel için yürekleri sıcacık tutmak! Yani…“ Ne zaman iyi ya da kötü olduğunuzu bilir, o yüzden Floki Aşkına iyi davranın”

Slippage , alım satım vergilerinden farklıdır. Bu, jeton satın alırken izin vereceğiniz ücretlerin (yüzde olarak) miktarıdır.

Seçtiğiniz miktara göre değişkenlik gösterir, yani: %49’u seçerseniz, sistem sadece ihtiyacınız olan miktara kadar kullanır, oldukça az olabilir.

Slippage, herhangi bir anda ne kadar oynaklık olduğuna göre değişkendir. Bu nedenle, bir lansman sırasında, satın alma baskısı nedeniyle fiyatlarda çok fazla oynaklık olacak, bu da fiyatın gördüğünüz fiyattan satın alınmasının mümkün olmadığı anlamına geliyor.

Slippage sizin kontrolünüzdedir ve seçtiğiniz yüzdeye kadar belirli bir yüzdelik varyans satın almanıza izin verir.

Floki Coin Yorum

Floki Coin yorum bilgisi için çok hızlı şekilde artış yaşayan yeni para biriminin yüksek ilgi ile devam edeceği düşünülüyor. 

Yatırımcılara göre bu yaşadığı dalgalanmalar ile dogecoin gibi büyük bir coin birimini ardında bırakacağı düşünülüyor.

Ancak her ne kadar durum böyle olsa bile analiz yorumcuları yatırım yapıldığı sırada çok dikkatli olunması gerektiğini belirtiyor.

HOHOHO Coin Nedir?

Bu coin, diğer şaka para birimlerine kıyasla yeni para biriminin büyük bir avantajıdır. Öte yandan, SantaFloki – piyasadaki her Cryptocurrency gibi – değerinde çok dalgalanma olabilir.

Yatırımınız zamanla kendini amorti eder. Heck, ödüllerinizi SantaFloki’de istiyorsanız, alındıktan sonra BUSD’nizi yeniden SantaFloki’ye yatırın.

Parabolic’in Geliştirme Ekibi, güçlü projeler üretmek için burada bulunan ve yatırımcıya gönül rahatlığı sunan başarılı, güvenilir yatırımcılardan oluşur.

 
Alakalı İçerikler

Elon Musk, Dogecoin için ünlü fast food zinciri McDonalds’ı zorluyor

Elon Musk, Dogecoin için ünlü fast food zinciri McDonalds’ı zorluyor

25 Ocak 2022

Kripto piyasaları sallanırken sıcak gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Twitter’ı fazlasıyla aktif kullanan Elon Musk yeniden Dogecoin seviciliğine soyundu. Daha öncesinde kendi ...

DAHA FAZLA GÖRÜNTÜLE