Floki Nedir, Floki Coin Hedefi ve Amacı 2021


  • Yazar: DUYGU
  • Tarih: 12 Kasım 2021
  • Kategori: ALTCOİN

Bu içeriğimizde Elon Musk ile yükselen Floki Coin ile ilgili olarak Floki nedir, Floki hedefi nedir ve Floki güncel değeri ne kadar gibi soruların cevabını aradık. Eğer portföyünüzde Floki Coin’e yer vermek istiyorsanız bu yazıyı sonuna kadar okumalısınız.

Floki Coin Nedir?

Floki eski Viking savaşçılarından biri olan ve İzlanda’ya yelken açan bir halk kahramanı olarak biliniyor. Birçok dizi ve film de Ragnar’ın yanında gördüğümüz Floki karakteri şimdilerde bir dijital varlığın adını almış durumda. İşin garip yanı bu dijital varlık diğer birçok kripto varlığın aksine bir meme token vs. değil. Elon Musk’ın Twitter platformunda yaptığı paylaşım sonrasında ünlenen Floki ismi daha sonra kripto para piyasalarında da duyulmaya başlandı.

Floki Coin SHIB coin topluluğu üyeleri tarafından geliştirilen bir projedir. İsmini Elon Musk’ın köpeğinden alan bu dijital varlık SHIB yatırımcılarını ödüllendirmek için kullanılıyor. Şimdilerde bazı kripto para borsalarında listeleniyor olsa da her işlem için topluluk üyelerine verilerek ödüllendiriliyor.

Floki Coin Hedefi ve Amacı Nedir?

Aslına bakacak olursak Floki Coin’in bir amacı olmasına karşın herhangi bir hedefi yoktur. Bu dijital varlığın asıl amacı SHIB topluluğu üyelerini ödüllendirmek olsa da herhangi bir hedef belirtilmemiştir.

floki coin

Elon Musk ve Floki Coin Arasındaki İlişki

Elon Musk yaptığı Twitter paylaşımları ile birçok kez gündeme gelen girişimcilerden biri. Zaman zaman kripto varlıklar hakkında doğrudan ve dolaylı olarak paylaşımlar yapan Elon Musk bu sefer Floki ismine bir atıfta bulunmuştu. Geçtiğimiz aylarda bir paylaşımında köpeğine Floki ismini verdiğini duyuran Elon Musk kısa süre içerisinde piyasaları harekete geçirmişti. Çünkü birçok yatırımcı bu paylaşım sonrasında isminde Floki geçen dijital varlıkları almaya başlamış ve değerlerini arttırmıştı.

Floki Coin Fiyat Tahmini, Floki Kaç X Yapar?

Floki Coin’in yatırım dünyasında popülerleşmesi sonrasında birçok kişi bu kripto varlığın ilerleyen süreçlerde ne gibi bir fiyat hareketi göstereceğini merak ediyor. Bu noktada yatırımcılara ne yazık ki herhangi bir fiyat tahmininde bulunmuyor. Hem sağlam bir proje olmaması hem de spekülatif paylaşımlarla piyasada hareket göstermesi nedeniyle Floki kaç x yapar gibi sorulara cevap verilemiyor.

Floki Coin Güncel Piyasa Verileri

Gate.io ve Poloniex gibi birçok kripto para borsasında listelenen Floki Coin’in güncel piyasa verileri aşağıdaki gibidir.

Borsa İşlem Çifti Fiyat (₺) Hacim (₺)
Gate.io FLOKI/USDT 0.002345 108,198,630
Poloniex FLOKI/USDT 0.002394 6,751,470
MEXC FLOKI/USDT 0.00235 169,994,313
LBank FLOKI/USDT 0.002358 13,335,600
Txbit FLOKI/USDT 0.002194 42.07
Decoin FLOKI/USDT 0.002375 43,748,240
BitMart FLOKI/USDT 0.002588 8,134,346

 
Alakalı İçerikler

Floki coin son durum: Meme coin sessizliğini bozacak mı?

Floki coin son durum: Meme coin sessizliğini bozacak mı?

13 Ocak 2022

2021 yılında yaptığı anlaşmalarla ses getiren Floki Inu, şu sıralar sessiz. Avrupa ve Asya pazarına hızlı giriş yaparak pek çok anlaşmaya imza atmıştı. Hindistan, Rusya ve Türki...

DAHA FAZLA GÖRÜNTÜLE