Ethereum balinaları, düşüşü fırsat bildi, işte bu meme coini aldılar


  • Yazar: Sena Konakcı
  • Tarih: 25 Ocak 2022
  • Kategori: Kripto Para Haberleri

Kripto dünyasında yaşanan depremin yankıları sürüyor. Kripto varlıklar peş peşe dipleri kovalarken, yatırımcılar aşırı korku seviyesinin içinde kayboluyor. Ancak soğukkanlı olan ve daha önceyi sezonu gören yatırımcılar daha rahat. Ayı sezonu ani çöküşlere alışık olan pek çok yatırımcı için alım fırsatı. Özellikle de balinalar bu senaryoları daha iyi biliyor. Ethereum balinaları ise en uygun olan meme coine saldırdı.

İki Ethereum balinası yüklü miktarda alım gerçekleştirdi. Blockchain izleme hizmeti WhaleStats, son 24 saat içinde gerçekleşen alımlara dikkat çekti. Bu platform tarafından 26. ve 27. sırada yer alan iki Ethereum balinaları hareket etmesi dikkatlerden kaçmadı. İki işlem gerçekleştirerek kümülatif büyük miktarda Shiba Inu token alımı gerçekleşti.

Ethereum balinaları, dip seviyeleri fırsat olarak görüyor

Ethereum balinaları, dip seviyeleri fırsat olarak görüyor

İki Ether balinası, düşüşlerde telaş yapmak yerine uygun alım bölgelerinden giriş yapıyor. Portföylerini genişleterek daha fazla miktarda ellerinde varlık bulunduruyor. SHIB dışında, Ethereum balinaları diğer popüler varlık alımı da yaptı. MATIC ve LINK kripto para birimlerini de kıskacına alan balinalar alım gerçekleştirdi.

WhaleStats, biri 51.796.042.392 SHIB, diğeri 54.345.553,998 SHIB aldığı Twitter üzerinden paylaştı. Bu transferler sırasıyla 1.084.609$ ve 1.067.346$ değerindeydi. 

Shiba Inu, neredeyse yüzde 20 oranında düştü. Hatta 2021 yılında tepe noktası baz alınırsa düşüş daha sert oldu. Balinalar ise tepe noktadan sonra iyi alım olarak gördüğü yerlerden aldığı gözüküyor. İkinci en popüler meme kripto para birimi 0.00002054 dolardan el değiştiriyor.
Alakalı İçerikler

Ethereum fee ücretleri için yeniden düğmeye bastı

Ethereum fee ücretleri için yeniden düğmeye bastı

5 Şubat 2022

Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin, merakla beklenen bir konuda açıklamada bulundu. Yakın tarihli bir tweet’te, Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin, tam parçalama tam...

DAHA FAZLA GÖRÜNTÜLE