Dent Coin; Geleceğin Tek Hattı: eSIM


  • Yazar: Mert Kurt
  • Tarih: 27 Aralık 2021
  • Kategori: ALTCOİN

DeFi sistemlerinin popülaritesinin artışına paralel olarak her geçen gün kripto paraya olan ilgi de artıyor.

Kripto para piyasasına artan ilgiyle birlikte alt coin aramaları da hız kazanıyor. Son zamanlarda öne çıkan Dogecoin, Shiba, Reef, Pig coin gibi alt coinlerin ardından Dent Coin de merak edilenler arasında yerini aldı.

DENT Coin, bugün sabah saatlerinden itibaren artış gösterdi. Hal böyle olunca sosyal medyada da trend topic oldu.

Dent Coin Nedir?

DENT Wireless Limited şirketine bağlı olan DENT Coin, dünyadaki mobil veri endüstrisini alt üst etmeyi vaat eden yeni bir kripto para birimidir.Birden fazla cihaz üzerinden ÜCRETSİZ mobil veri paylaşımına olanak tanır. Tek bir cihazda mobil veri satın alınır ve paylaşılabilir.

Teknolojik bir dünya içerisinde sadece akıllı aygıtları ve insanları var etme amacı taşıyan Dent sistemi tarafından piyasaya sürülmüştür. İlerleyen süreçte hizmet kalitesini arttırabilmek adına böyle bir atılımda bulunan Dent, kişilerin mobil cihazlarına da kolaylıkla yüklenebilen uygulamalar arasında.

Her yıl boşa harcanan verilerin geri kazandırılması ve Coin piyasasında dolar karşılığı bulabilmesi için çalışmalarını sürdüren proje, aynı zamanda dünyanın her yerinde kullanılan tek bir sim kart kullanımı ile bilinen sim kart uygulamalarını da tarihe karıştırmayı hedefliyor.

Dent Coin
Dent (DENT), telekom şirketinin (telekom) yeni bir bakış açısıyla sunan benzersiz bir blockchain tabanlı projedir. Şirketin amacı, herhangi birinin Ethereum blockchain’i aracılığıyla veri satın almasına, bağış yapmasına ve satmasına izin vererek mobil verileri özgürleştirmektir.

DENT Coin, bu pazarın merkezinde yer almaktadır ve veri piyasaları için kapsamlı bir yerel para birimidir. Şirketin kendini tanımlaması yukarı da görüldüğü üzeredir, işin kripto kısmına gelecek olursak, blok zincirinin arkasında ve veri alışverişini kolaylaştırmak için yerleşik bir yardımcı para birimi ile sanal bir telekomünikasyon ve dünya çapında veri pazarı olarak bir varlık oluşturuyorlar.

İşte bu bağlam da mobil verilerin tıpkı merkezi olmayan herhangi bir kripto para biriminin yapabildiği gibi ağlar arasında serbestçe aktarılmasını sağlayan bir veri zinciri oluşturulmuş oluyor.

Küreselleşen dünya açısından bakacak olursak telekomünikasyon her şey demek. Telekomünikasyon pazarı da kendine yeni kar girdilerini bulmak ve Pazar payını arttırmak için sürekli yenilikler peşin de.

bu büyük pazarda söz sahibi olmaya çalışan şirketlerden birisi de DENT tüketicileri bölgesel telekomünikasyon şirketlerinden kendi pazarına çekmeye çalışan DENT tüketicilere mobil verileri satın alma ve kullanma konusunda seçme özgürlüğü vermeye çalışan blok zinciri tabanlı hizmet sunuyor.

DENT, Ethereum tabanlı bir ERC-20 token’ıdır. Mobil veri paketleri için ödeme yapmak ve ödeme almak için veya kripto para birimi borsalarından birini kullanarak itibari para ile değiştirilebilmek için kullanılabilir.

Dünya Çapında Veriler. Merhaba Akıllı eSIM.

365 gün geçerliliği olan dünya çapında 60 ülkede internet bağlantısı edinmeye yarar. Mobil verilerin geleceği artık böyle görünüyor. DENT eSIM mobil veri trafiğini aynı anda yönetirken, cep telefonu numaranızı aktif tutmaya yarar.
Dent Coin
DENT Worldwide Data ile dolaşım ücreti ödemeden veya SIM kart değiştirmeden seyahat edebilirsiniz. Herhangi bir sözleşme gerekmez ve kullandığınız GB için ödeme yaparsınız.

Dent Nasıl Çalışır?

DENT’in kullanımı çok daha ucuz ve daha kolaydır. DENT, birkaç proje kullanarak internete erişimi kolaylaştırmaya yardımcı olur. Mobil kullanıcıların, hizmetleri için yalnızca DENT’i telekom sağlayıcılarına göndermeleri gerekir.

Ek olarak, veri kullanıcılarının yazılım üzerindeki verileri kolayca aktarabilecekleri, satın alabilecekleri veya satabilecekleri bir provizyon veri paylaşım topluluğu sağlanacaktır.

Dent Takımı

DENT projesi Dent Wireless Limited tarafından geliştirilmiştir. Tero Katajainen, şirketi 2014 yılında kurdu. Diğer kurucu ortaklar Mikko Linnamaki ve Andreas Vollmer ise 2017 yılının ortalarında işletmeye katıldı.

Tero Katajainen, şirketin CEO’su ve aynı zamanda DENT’teki tüm teknolojinin arkasındaki beyin olarak bilinir. Daha önce de birden fazla İnternet girişiminin kurucu ortağı olarak görev yapmıştır. Ayrıca Elektrik Mühendisliği alanında Yüksek Lisans derecesine sahiptir.

Mikko Linnamaki, bir seri girişimci ve DOVECOT’un kurucu ortağıdır. Andreas Vollmer ise mobil uygulama geliştirme konusunda 12 yıldan fazla deneyime sahiptir. DENT, Hong Kong’da kurulmuştur, ancak aynı zamanda Singapur’da da bir ofisi vardır.

Dent Coin Geleceği

Dent Coin geleceği, geçtiğimiz yılın son verilerine göre 1 doları hedefleyen coin yatırımcılara umut vaat ediyor. Geleneksel yatırım araçlarından biri olarak görülen Dent Coin, uzun vadede yatırımcılarına ciddi kazanç getirebilecek coinler gurubunda yer alıyor.

Uzmanların uzun vadeli yatırım yapmalarından kasıt ay bazın da değil yıl bazında olarak değerlendirilmeli. Her ne kadar uzun vadede getirisi olacağı söylense de, oldukça düşük bir seyirde olan Dent Coin Grafiği, yatırımcıları alım yapmak konusunda temkinli bir hale getiriyor.

Satış platformlarında yer alan en düşük değere sahip Coinler arasında yer alan Dent, uzun vadede komisyonlar ve spread işlemleri ile değer kazanacağa benziyor.

Değer grafiğinin teknolojik taleplerin çeşitlenmesi ve kullanıcı sayısının arması ile birlikte yükselişe geçebileceğini belirten uzmanlar, Dent projesinin atıl durumda olan bir veri miktarını geri kazandırarak bunu yapabilirler.

Dent uzmanlarının açıklamalarına göre, her ay yaklaşık olarak 5 milyar dolar değerinde bir veri boşa harcanıyor. Bu tutarın Dent Coin değerleri üzerinde değişim yaratması hedeflenmekte.

Dent Coin Yorum

Dent Coin yorum sonuçlarına göre, kripto para piyasasında yer alan en değerli coinlerden biri olmasa da uzun vadede yatırım yapmayı hedefleyen yatırımcılar tarafından alınabilir nitelikte.

Alınıp unutulması gereken yatırımlar statüsündeki Dent Coin’i, piyasa verilerinin araştırılarak almakta fayda var.

Dent Coin Nasıl Alınır?

İşlem hacmi bakımından en büyük kripto para borsası olan Binance aracılığı ile Dent Coin hızlı güvenilir ve kolay bir şekilde satın alınabilir.
Alakalı İçerikler

Dent Coin’in Son Durumu Nedir? Dent Coin Teknik Analizi

Dent Coin’in Son Durumu Nedir? Dent Coin Teknik Analizi

18 Kasım 2021

Kripto para piyasasında işlem yapan bireylerin son zamanlarda merak ettiği ve üzerine araştırmalar yaptığı dijital varlıklarından biri de Dent oldu. Her geçen gün farklı bir dij...

DAHA FAZLA GÖRÜNTÜLE