Coinweb (CWEB) Coin Nedir?


 • Yazar: Mert Kurt
 • Tarih: 30 Aralık 2021
 • Kategori: ALTCOİN

Coinweb (CWEB) Nedir?

Coinweb, gerçek dünya kullanımı için gerçek birlikte çalışabilirlik sağlamayı amaçlayan zincirler arası bir hesaplama platformudur.

Coinweb

Bunu başarmak için proje halihazırda işbirliği yapmak için kitlesel müşteri tabanlarına sahip geleneksel işletmelerle çalışıyor ve aktif olarak yaklaşıyor.

Coinweb’in benzersiz yaklaşımı, platformun üzerine inşa edilen dApp’lerin daha az takas ile blok zinciri birlikte çalışabilirliğinden maksimum avantaj elde etmesini sağlayan InChain mimarisine dayanmaktadır.

InChain mimarisi, bir blok zincirinin durumunu farklı bir şekilde kanıtlar. Bunun Coinweb platformu ve dApp’ler için büyük etkileri var. Bu yeni yaklaşımla, temeldeki zincirlerin özelliklerini korumak ve dApp’lerin verimliliğini ve kullanışlılığını önemli ölçüde artırmak mümkündür.

Coinweb, gerçek dünya kullanımı için birlikte çalışabilirlik sağlayan zincirler arası bir hesaplama platformudur.

InChain mimarisiyle Coinweb platformun üzerinde inşa edilen dApp’lerin daha az takas ile blok zincirde birlikte çalışabilirliğinden maksimum verim elde etmesini sağlar. CWEB Tokeni ekosistemin native tokenidir.

Coinweb, gerçek dünya kullanımı için gerçek birlikte çalışabilirlik sağlayan ilk genel amaçlı blok zinciri platformu olmayı hedefleyen bir katman 2 çapraz zincir hesaplama platformudur.

Coinweb’in benzersiz yaklaşımının temelindeki temel yapı taşı InChain mimarisidir. Coinweb dApp’lerinin temel sorunlara radikal yeni çözümlerimizi sunmasına izin veren InChain mimarisidir.

InChain mimarisi, daha az ödünleşimle blok zinciri birlikte çalışabilirliğinden maksimum düzeyde yararlanmayı mümkün kılar. Coinweb 2017’den beri inşa ediyor ve sadece son zamanlarda gizli moddan çıkıyor.

InChain mimarisi blok zincir durumunu farklı yollarla kanıtlar ve bu yaklaşıma dApp’lerin verimliliğini ve işlevini önemli ölçüde artırma imkanı sunar. Coinweb teknolojisi şu an 2 DeFi projesinde kullanılırken son 1 yılda, 115 bin farklı kişi tarafından kullanıldı.

Coinweb, Blok zincir teknolojisinin toplamda güvene dayalı işlevleri otomatikleştiren ve optimize eden bir altyapıyı gün yüzüne çıkarıyor. Blok zincir teknolojisi uyum açısından bazı sorunları içeriyor

 1. Akıllı Sözleşme Sınırlamaları Blok zincirlerin yüksek işlem ücretleri ve ölçeklenebilirlik sorunları sebebiyle akıllı sözleşmeler de sınırlanır.
 2. Programlama Dilleri Kullanıcıların aşina olmadığı ve standart olmayan programlama dilleri dApp’lerin geliştirilmesini zorlaştırır.
 3. Blok zincir verileri Birden fazla zincirde blok zinciri datalarına ulaşmak ve bunları birleştirmek zor ve ek güvenlik getirir.

Coinweb blok zincirleri birleştirerek çözümler yaratıyor ve yeni alanlara teknik gelişimleri elde ediyor. Coinweb inchain mimarisi ile güvenli, hızlı, güvenilir ve bağlantılı bir çözüm yaratır.

Coinweb Hangi Acı Noktalarını Çözüyor?

Blockchain teknolojisinin daha geniş vizyonu, toplumdaki güvene dayalı işlevleri otomatikleştirebilen ve optimize edebilen bir altyapının oluşturulmasını sağlamayı vaat ediyor.

Bu, işletmelerin, hükümetlerin, kurumların ve bireylerin nasıl etkileşime girdiği ve çalıştığı konusunda bir paradigma değişikliğini hızlandıracaktır.

Bu, onu destekleyebilecek teknik bir temel gerektirir. Devam eden ve bir değişimin gerçekleşmesini engelleyen birkaç temel sorun belirledik.

Merkezi Olmayan Uygulamalar

tüm blok zinciri çözüm alanının daha büyük bir bölümüne erişebilmeli ve temel platformlardan önemli güvenlik özelliklerini kaybetmeden geliştikçe uyum sağlayabilmelidir.

Akıllı Sözleşme Sınırlamaları

Çoğu blok zinciri, hesaplama verimini ciddi şekilde sınırlayan sıralı bir yürütme modeli kullanır. Bu, yüksek gaz ücretlerine ve yavaş yürütme süresine yol açar. Akıllı sözleşmeler, yürütüldüklerinde de sınırlıdır.

Programlama Dilleri

Özel programlama dilleri ve standart olmayan araç zincirleri, geliştiricilerin dApps geliştirmesini zorlaştırır.

Blok Zinciri Verileri

Birden fazla zincirde blok zinciri verilerine erişmek ve bunları birleştirmek zahmetlidir ve ek güvenlik bağımlılıkları getirir.

Ne Zaman Sunulacak?

Coinweb, Kabaal.io, Dutch Crypto Investors, Qi Capital, Panda Capital, 316VC, Master Ventures, Private Office International, MMVentures, Vespertine Capital, Shima Capital firmalarından 4 milyon dolarlık ön yatırım aldı.

CWEB Tokeni şu an herhangi bir borsada bulunmuyor. CWEB Ön Satışı 29-30 Aralık 2021 TSİ 10:00 tarihleri arasında Gateio borsasında yapılacak.

Ön satıştan sonra CWEB Gateio borsasında 30 Aralık 2021 TSİ 13:00’da listelenecek.

 1. Toplam arzı 7,680,000,000 adet olan CWEB Tokeninden ön satışta 7,692,308 adet dağıtılacak.
 2. Ödeme USDT ile yapılacak olup CWEB ön satış fiyatı 0.0130 dolardır.
 3. VIP 1 veya üzeri üyelik şartı bulunuyor.
 4. Hak edilen tokenlerin %50’si ön satış sonrasında diğer %50’si ise ön satıştan sonraki ikinci ayda dağıtılacak.

Coinweb’in Teknik Özellikleri Nelerdir?

Platformun benzersiz mimarisi, çözüm alanını temeldeki blok zincirlerinden birleştirerek mevcut darboğazları çözmek için yenilikçi bir yaklaşım sunar.

 1. Blok zincirlerin benzersiz güçlü birleşmesi.
 2. Tüm blok zincirlerinde tek tip dağıtım.
 3. Akıllı sözleşmelerin bir zincirde ve birden çok zincirde paralel yürütülmesi.
 4. Güçlü güvenlik ve yürütme ile blok zinciri verilerinin endekslenmesi.
 5. Reaktif akıllı sözleşmeler.Alakalı İçerikler