Bu 3 Altcoin İçin Dikkat: Hafta Sonu Yükseliş Gerçekleşebilir


  • Yazar: DUYGU
  • Tarih: 6 Kasım 2021
  • Kategori: Kripto Para Haberleri

Ünlü analist grubu bazı hususların Ethereum ve birkaç altcoin için yükselişe neden olabileceği konusunda demeçler verdi. 1 milyondan fazla takipçisi olan kripto para konulu Youtube kanalı, bu hafta için Ethereum patlaması öngörüyor.

Bu Altcoin Projelerine Dikkat

Altcoin Daily yorumcularından biri olan Austin öne çıkan kripto para projelerinden birinin fiyatının daha da yükseleceğini söyledi. Analist Austin’e göre iki temel faktör bu yükselişleri ortaya koyuyor.

Ünlü analist Austin’e göre ilk olarak önemli film stüdyolarının özellikle ETH blok zincirinde değiş tokuş edilemez NFT pazarına giriş yaptı. Analist Austin yaptığı açıklamalarda Bir ETH hodler’ıysanız (uzun süreli sahibi) iseniz büyük yeşil bayrak. Warner Bros, yeni filmleri “The Matrix Resurrections’” için Red Pill NFT avatarlarını piyasaya sürecek.” şeklinde ifadelerde bulundu.

Austin Ethereum’un olası yükselmesini bugün gerçekleşecek olan 540 milyon $ üzerindeki ETH opsiyon sözleşmesinin sona ermesi olarak gösteriyor. Austin’e göre 5.000 dolardan Ethereum hedefi olan kripto para yatırımcıları büyük oranda kâr elde edebilecek.

altcoin

THETA ve ENJ Projeleri De Yükselmesi Beklenen Altcoin Projeleri İçerisinde

Altcoin Daily grubu merkeziyeti olmayan yani De-Fi projesi olarak geçen video izleme platformlarından biri olan THETA sahiplerini heyecanlandıracak sebepler ortaya koydu.  Altcoin Daily tarafından yapılan açıklamalarda şu ifadelere yer verildi: “THETA Fuse TV’yi en güncel medya ortağı olarak memnuniyetle karşılamakta. Bu sizleri nasıl etkiliyor, şu an THETA’yı seçen diğer önemli isimler listesine katılıyor. Eğer bu kripto varlığa sahip iseniz bu sizin için önemli bir haber günü.” dedi.

THETA coin ile birlikte ünlü analist Austin, Enjin Metaverse’nin kripto varlıklarından biri olan ENJ’e sıcak bakıyor. Enjin geçtiğimiz günlerde proje sahiplerinin yalnızca projeyi geliştirmeye yardımcı olacağını inandığı Metaverse blok zincirini kullanmayı öneren bir fon duyurdu.

Analist Austin yaptığı açıklamalarda “Enjin yeni 100.000.000 dolarlık fonuyla metaversini mekeziyetinden uzaklaştırmak istiyor. Efinity Metaverse fonu Efinity içinde yaratılacak projeler için sermaye yatırımlarına odaklanacak” dedi.

Kripto paralarda meydana gelen yükselişler sonrasında ünlü analist grubundan gelen bu açıklamalar yatırımcıları sevindirecek gibi görünüyor. Tabi ki bunlar yalnızca bir analiz grubunun yaptığı açıklamalara dayalı. Yatırımcıların herhangi bir yatırım kararı almadan önce olası riskleri göz önünde bulundurması gerekmektedir.

Bu haber de ilginizi çekebilir: Ethereum Kasım 2021 Tarihinde Yeni Bir Rekor Kırdı
Alakalı İçerikler

Ethereum fee ücretleri için yeniden düğmeye bastı

Ethereum fee ücretleri için yeniden düğmeye bastı

5 Şubat 2022

Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin, merakla beklenen bir konuda açıklamada bulundu. Yakın tarihli bir tweet’te, Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin, tam parçalama tam...

DAHA FAZLA GÖRÜNTÜLE