Bluzelle (BLZ) Nedir? Bluzelle 2021 Coin Rehberi


  • Yazar: DUYGU
  • Tarih: 22 Kasım 2021
  • Kategori: ALTCOİN

Bluzelle (BLZ) Nedir?

Bluzelle projesi merkeziyeti olmayan bir kripto para projesidir. Cosmos ve BFT bilişim teknolojileri ile desteklenen BLZ Coin blok zincir teknolojisini farklı bir şekilde kullanarak bu teknolojiyi geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Kurucu ekibinde başta Amazon ve Microsoft olmak üzere birçok projede yer alan ismi olan BLZ Coin’in Binance ve Gate.io gibi borsalarda listelenmesi sonucu kripto para yatırımcıları projenin detaylarından çok borsadaki hareketlerine ilgi duymaya başlamıştır. Bu nedenle BLZ Coin ilgili olarak en çok borsa performanslarına ilgi duyulduğunu söyleyebiliriz.

Bluzelle Projesinin Hedefi

Ethereum tabanlı bu projenin iki farklı hedefinin olduğunu söyleyebiliriz. Bu hedeflerden ilki geliştirici ekip tarafından belirlenen hedeflerdir. Bu hedeflere göre BLZ Coin sayesinde sıfır işlem ücretli ve yüksek hızda para transferleri yapabilmek mümkün olacak. Ekip bu hedeflerini blok zincir teknolojisini farklı bir şekilde kullanarak gerçekleştirmeyi amaçlıyor.

BLZ Coin’in bir diğer hedefi ise kullanıcı tarafındadır diyebiliriz. Kripto paralara yatırım yapan kişiler yüksek hacme ve düşük birim fiyatına sahip olan bu kripto para birimini bir yatırım aracı olarak kullanmayı tercih ediyor.

Bluzelle Hangi Borsalarda Var?

BLuzelle (BLZ) Coin’in değer kazanmasını fırsat bilen yatırımcılar bu kripto paranın hangi borsalarda satıldığını merak ediyor.

bluzelle
bluzelle

Öncelikle şunu söylemeliyiz ki BLZ Coin birçok kripto para borsasında satılmaktadır. Ancak bunlardan bir kısmı ismi çok bilinmeyen ve güvenilir olmayan borsalar olduğu için her borsadan bu kripto parayı almanızı önermiyoruz. Eğer Bluzelle Coin almak istiyorsanız Binance, Huobi Global, Uniswap, Gate.io ve MEXC borsalarını tercih edebilirsiniz.

Bluzelle Fiyatı

Bluzelle satın almak isteyen yatırımcıların en çok merak ettiği şeylerden biri de bu kripto paranın güncel değeridir. 22 Kasım 2021 itibariyle BLZUSDT paritesinde 0.33 fiyatıyla işlem gören BLZ Coin gün içerisinde bu seviyelerde dolaşmıştır. Ayrıca BLZUSDT paritesinin yanı sıra BLZEUR vb. paritelerde de işlem gören BLZ birkaç gündür yükseliş yönünde hareket etmektedir.
Alakalı İçerikler