Bitcoin 25 Bin Doları Görecek Mi?


  • Yazar: Sena Konakcı
  • Tarih: 8 Haziran 2021
  • Kategori: BİTCOİN

Bitcoin para birimindeki aşağı yönlü hareket bir türlü durmadı. Halen aşağıya yönlü hareketini sürdüren BTC, 25k seviyesini zorluyor. Piyasa içinde yer alan pek çok kişi artık BTC için 25.000 dolar konuşulmaya başlandı. Peki gerçekten 25 bin doları görecek mi?

Teknik ve teorik olarak Bitcoin 25.000 doları görebilmektedir. Aynı zamanda olumsuz haberlerin sürekli piyasaya pompalanması da negatif etki bırakmaktadır. Tüm bunlar düşünüldüğünde düşme ihtimali oldukça olası bir durum olarak göze çarpıyor.

Geçtiğimiz hafta 40k seviyesini zorlayan BTC, bu sefer 30 bin dolarları test etmeye başladı. Bugün gün içinde 15’deki mumda 31.000 dolar seviyesine iğne attı. Daha sonrasında 4 saatlik mumda toparlasa da tehlike bölgesinden çıkmadı. Anlık olarak 32 bin dolar seviyelerinde dolaşıyor. Ayılar, Bitcoin için 25k seviyesine pusu kurmuş gibi.
Alakalı İçerikler

Bitcoin son durum: Golden ve Death Cross

Bitcoin son durum: Golden ve Death Cross

7 Şubat 2022

Geçtiğimiz hafta Cuma günü ivme yakalayan Bitcoin, yeni haftaya da hızlı giriş yaptı. Lider kripto para birimi, beklenenden daha iyi bir performans sergiledi. Özellikle de hafta...

DAHA FAZLA GÖRÜNTÜLE