Binance Türkiye Kesinti Hakkında Açıklama Yaptı


  • Yazar: Burak Köse
  • Tarih: 29 Eylül 2021
  • Kategori: Kripto Para Haberleri

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in Türkiye operasyonlarını yürüttüğü Binance Türkiye kesintiye sabah saatlerinden itibaren kesintiye uğramıştı. Binance Türkiye kesinti hakkında açıklama yaptı.

Sabah saatlerinde Binance Türkiye üzerinden işlem yapmak isteyen kullanıcılar işlemlerini gerçekleştiremedi. Kullanıcıların alım – satım işlemlerinde karşılaştıkları hata nedeniyle pek çok kullanıcı Binance Türkiye’nin çöktüğü soruna cevap aradı. Binance Türkiye’nin çökmesiyle birlikte bu sorunun sadece Türkiye’de mi olduğu yoksa global bir sorun mu olduğu merak edildi. Binance Türkiye kesintisi hakkında açıklamada bulundu.

Binance Türkiye Kesinti Hakkında
Binance Türkiye Kesinti Hakkında Açıklama Yaptı 1

Binance Türkiye Kesinti Hakkında Açıklama

Binance Türkiye yanlış veri türü hatasının nedeni belli oldu. Sitede verilerin doğru biçimde olmadığı için okunamadığı sorunu nedeniyle siteye giriş yapamayan kullanıcıların bu sorunu ardından Binance TR açıklama yaptı.

“Değerli Binance TR Kullanıcılarımız,

Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek adına 29 Eylül 2021 Çarşamba günü sunucularımızda güncelleme çalışması yapılacaktır. Türkiye saati ile sabah 09.45 – 12.15 arasında gerçekleşecek olan güncelleme çalışması esnasında Binance TR üzerinde hiçbir kullanıcı fonksiyonuna erişilemeyecektir.

Yapılan güncelleme çalışması ile sizlere daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmayı hedefliyor, sabrınız için teşekkür ediyoruz.”

Binance Türkiye’de yaşanan bu sorunun güncelleme nedeniyle olduğu da açıklanmış oldu.
Alakalı İçerikler