Binance CEO’su CZ, Elon Musk ile Dogecoin Tartışmasına Girdi


  • Yazar: admin
  • Tarih: 23 Kasım 2021
  • Kategori: Kripto Para Haberleri

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance firmasının CEO’su CZ, Elon Musk ve Dogecoin geliştiricilerinin Twitter platformu üzerinden yönelttiği iddialara cevap verdi.

Geçtiğimiz günlerde Binance.com’un DOGE ağındaki çekim işlemlerini durdurmasının akabinde Dogecoin geliştiricileri ve Binance bu durum için karşılıklı açıklamalar gerçekleştirmişti.

Dogecoin denilince akla gelen ilk isimlerden biri olan Elon Musk ise birkaç saat evvel attığı twite CZ’yi etiketledi ve ”Hey CZ, Dogecoin müşterilerinize neler oluyor? Kötü sesler geliyor.” dedi.

Binance CEO'su CZ, Elon Musk ile Dogecoin Tartışmasına Girdi - elon musk cz

Binance CEO’sunu etiketleyerek twit atan Elon Musk’a ise cevap gecikmedi. CZ Dogecoin geliştiricilerinin yaptığı açıklamayı da söz konusu twitine ekleyerek şunları söyledi;

”Bu açıklama, Dogecoin hakkında gerçekleşen olayların oldukça doğru bir açıklamasıdır. Binance olarak şeffafız, gölgeli değiliz. Teşekkürler.”

Binance CEO'su CZ, Elon Musk ile Dogecoin Tartışmasına Girdi - cz binance

Daha sonra konuyla ilgili bir twit daha atan Musk, ”Binance kullanan doge sahipleri, kendi hataları olmayan hatalardan korunmalıdır.” dedi.

Binance CEO'su CZ, Elon Musk ile Dogecoin Tartışmasına Girdi - elon 2

Tartışmaların nereye varacağı merak konusu olurken, ikilinin daha önce de gene kripto varlıklar ile ilgili benzer atışmalar yaptıkları biliniyor.
Alakalı İçerikler