ANKR Coin Nedir, ANKR Coin Geleceği ve Amacı 2021


  • Yazar: DUYGU
  • Tarih: 16 Kasım 2021
  • Kategori: ALTCOİN

Kripto para piyasalarının popülerleşmesi ile birlikte pek çok yeni kripto para projesi hayata geçirildi. Bu yeni çıkarılan kripto paraların önemli bir bölümü piyasalarda tutanamasa da bazı kripto paralar önemli derecede yükselişler kat etti. Yükselen bu coinler içerisinde de ANKR coin gibi önemli dijital para birimleri göze çarpıyor.

ANKR coin piyasalarda ilk kez listelenmeye başladıktan sonra büyük bir gelişme gösterdi. Hal böyle olunca birçok kripto para yatırımcısı ANKR coin nedir, ANKR coin gelecekte ne olur gibi sorular yöneltmeye başladı. Biz de bu yazıda coinx.com.tr olarak merak edenler için ANKR coin hakkında kısa bir rehber hazırladık.

ANKR Nedir?

Bu dijital varlık blok zinciri teknolojisinde oluşturulan bir proje olarak karşımıza çıkıyor. İlk etapta diğer kripto paralarda olduğu gibi kullanıcıların kendi aralarında az masraf ve kısa işlem süresi ile para transferi yapmalarını amaçlayan bu kripto para birimi şimdilerde önemli bir yatırım aracı olarak görülüyor.

Binance ve Coinbase başta olmak üzere birçok kripto para borsasında listelenen ANKR coin güncel olarak 1,29 TL’lik değeriyle önemli bir değere sahip. Hal böyle olunca yatırımcılar kısa ve uzun vadeli yatırımlarında ANKR coine şans veriyor.

ANKR Sahibi

ANKR coin Chandler Song önderliğinde oluşturulan bir projedir. ANKR Network olarak geçen bu kripto para projesi esi Amazon Web Services mühendisi olan Song tarafından kurulmuştur. Bununla birlikte projeye Ryan Fang isminde eski bir banka çalışanı da ortak olarak bulunuyor.

ANKR Geleceği

ANKR coini merak edenlerin önemli bir bölümü bu kripto paranın geleceği ile ilgileniyor. Özellikle uzun vade yatırımı düşünen yatırımcılar ANKR coinin gelecekte ne gibi bir pozisyonda bulunacağını merak ediyor.

ankr coin
ankr coin

Öncelikle şunu söylemeliyiz ki bu kripto paranın gelecekte hangi fiyattan işlem göreceğini söylememiz oldukça güç. Ancak projenin iki önemli isim tarafından geliştirilmiş olması, piyasalarda yatırımcılar tarafından benimsenmesi ve güncel fiyatı gibi hususlar dikkate alındığında bu kripto paranın geleceğinin parlak olduğunu söyleyebiliriz.

ANKR Yorum

Şu sıralar bu dijital para birimi ile ilgili olarak uzun vade yorumları bulunmamakta. Lakin bazı kripto para uzmanları kısa vadede diğer kripto paralar ile birlikte ANKR coinin de fiyat artışı göstereceğini tahmin ediyor. Tabi ki kripto para piyasalarının manipülasyona açık ve riskli piyasalar olduğunu unutmamak gerek.

ANKR Nasıl Alınır?

ANKR coin almak için ANKR coin listelemesi yapan herhangi bir kripto para borsasına üye olmak yeterlidir. Binance gibi ANKR coini listeleyen borsalarda kolaylıkla alım ve satım işlemleri yürütülebilir. Not: Kripto para borsası seçimi yaparken güvenilir ve bilindik olanlar arasından seçmeniz güvenliğiniz açısından önemlidir.

ANKR Ne Zaman Çıktı?

ANKR coin 2017 senesinde yürürlüğe geçmiş bir projedir. Kripto paraların ilk kez popülerleşmeye başladığı ve çok sayıda yatırımcının piyasalara girdiği sıralarda oluşturulan bu proje 4 seneden beri kesintisiz çalışıyor.
Alakalı İçerikler